fbpx
0034 603102496 (WhatsApp) paola@paolamenin.com

INTENSYWNY KURS GRUPOWY ONLINE

 MÓW PEWNIE PO ANGIELSKU!

Z

Przełam lęk przed mówieniem po angielsku zarówno w rozmowie jeden na jeden, jak i w grupie

Z

Naucz się aktywnie brać udział w grupowych konwersacjach po angielsku

Z

Poczuj się pewniej i swobodniej w angielskim

Z

Ucz się angielskiego w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze wzajemnego wsparcia

.

Limit miejsc: 16 (3 grupy po 4 osoby)

Kurs Wyczyść swój angielski z błędów

Grupowy kurs konwersacyjny jest niezwykle skuteczny, bo stawia nas od razu w sytuacji komunikacyjnej, w której bierze udział kilka osób jednocześnie – czyli tej sytuacji, która dla większości uczniów jest najtrudniejsza i najbardziej stresująca, a jednocześnie bardzo ważna w naszym życiu codziennym i bardzo rozwijająca pod względem nauki języka obcego.

Takie programy grupowe są stworzone przede wszystkim dla osób, które chcą pokonać blokadę językową i poczuć się pewniej w konwersacjach po angielsku, otwierając się jednocześnie na rozmowy w grupie. 

Jako prowadząca przede wszystkim dbam o to aby w naszej grupie panowała atmosfera spokoju, bezpieczeństwa i wzajemnego zaufania, bo taka najbardziej sprzyja efektywnemu rozwojowi językowemu i nauce. Przed przydzieleniem danej osoby do grupy zawsze przeprowadzam rozmowę wstępną, aby dowiedzieć się jakie dana osoba ma potrzeby, na jakim jest aktualnie poziomie, jakie ma zainteresowania i w jakiej grupie czułaby się najlepiej.

 

Podczas pracy grupowej nie oceniamy się wzajemnie, nie krytykujemy, nie popędzamy, nie rywalizujemy między sobą. Pracujemy w ciepłej i bezpiecznej atmosferze pełnej wsparcia, otwartości, zrozumienia i cierpliwości. 

Kurs Wyczyść swój angielski z błędów
Kurs Wyczyść swój angielski z błędów

Na kursie nauczysz się jak spontanicznie nawiązywać kontakt i rozwiązywać różne problemy komunikacyjne po angielsku – na przykład gdy prowadzimy dyskusję na jakiś temat, ale też gdy czegoś nie rozumiemy, gdy musimy komuś przerwać, gdy chcemy o coś zapytać, gdy chcemy poprosić o pomoc, gdy pragniemy głośno podzielić się swoim zdaniem, gdy chcemy nawiązać z kimś spontaniczną rozmowę, wyrazić zgodę lub też odmówić, zareagować na coś odpowiednio i wiele innych.

Bardzo ważnym elementem pracy grupowej jest stopniowe przełamywanie lęku przed mówieniem po angielsku w grupie poprzez regularną praktykę i odpowiednie techniki, przy stałym wsparciu lektora.

Ćwiczenia konwersacyjne na tym kursie są zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej zbliżone do realnych sytuacji w życiu. Jednocześnie ćwiczenia są dopasowywane do kontekstu i potrzeb wszystkich uczestników kursu.

Każdy uczestnik otrzyma również roczny dostęp do mojej platformy kursowej, na której znajdzie rozbudowane kursy gramatyczne – te kursy pomogą uczestnikom popracować nad znajomością gramatyki angielskiej i poprawnym używaniem różnych konstrukcji gramatycznych w praktyce.

 

English with Paola, Paola Menin

Co zawiera ten program?

Cotygodniowe spotkanie grupowe online przez 8 tygodni skoncentrowane na ćwiczeniu umiejętności spontanicznej wypowiedzi i konwersacji + spotkanie wprowadzające

Praca indywidualna między spotkaniami metodą flipped classroom

2- miesięczny mentoring językowy i trening skutecznej nauki języka angielskiego

Roczny dostęp do interaktywnej platformy z kursami gramatycznymi i materiałami do samodzielnej nauki

„Praca zespołowa to paliwo, które pozwala zwykłym ludziom na osiąganie niezwykłych rezultatów.” A. Carnegie

Co mówią dotychczasowi klienci?

Od dwóch lat mieszkam w kraju, gdzie językiem urzędowym jest angielski. Zawsze chciałam wyjechać z mężem za granicę i móc bez trudu porozumiewać się w tym języku, a ze względu na mój zawód (pośrednik nieruchomości oraz rzeczoznawca majątkowy) umiejętność komunikacji w języku angielskim jest dla mnie wręcz niezbędna. 

Po roku regularnej pracy z Paolą zaczęłam mówić po angielsku i już się tego nie boję. Dzięki naszym wspólnym lekcjom zaczęłam przede wszystkim więcej rozmawiać, ale też chętniej czytam po angielsku i oglądam więcej filmów w tym języku. 

Atmosfera na lekcjach bardzo mi się podoba, a nasza forma nauki w ogóle mnie nie stresuje i dzięki temu mogę się skupić tylko i wyłącznie na mówieniu. Jednocześnie  Paola wpiera mnie i zachęca do samodzielnej nauki przez czytanie i oglądanie materiałów po angielsku.

 Jeśli coś jest niejasne, Paola z dużym spokojem tłumaczy mi to samo zagadnie wiele razy, dlatego nigdy nie boję się przyznać jeśli czegoś nie rozumiem. Bardzo długo nie mogłam zrozumieć pewnych konstrukcji gramatycznych, a Paola skutecznie i z dużą wyrozumiałością mi je wytłumaczyła i pokazała jak je wykorzystać w mowie potocznej. Okazało się, że mieszkając za granicą ich znajomość jest dla mnie niezbędna!

Paola jest bardzo sympatyczną osobą, a dzięki tak tak miłej atmosferze na lekcjach po prostu przestałam się stresować i obawiać popełniania błędów. Polecam lekcje angielskie z Paolą każdemu!

Barbara Ciborowska

Lekcje indywidualne z Paolą dają niesamowicie dużo satysfakcji. Postanowiłam rozpocząć naukę angielskiego ze względu na zmianę zamieszkania, ale też po to, żeby wreszcie odważyć się mówić po angielsku. 

Postęp w przełamywaniu bariery językowej jest naprawdę widoczny – ja widzę to na co dzień, kiedy nie tylko rozumiem co mówią do mnie inne osoby (anglojęzyczne), ale też kiedy odpowiadam im na pytania nie wstydząc się. Jednym z największych plusów jest to, że na lekcjach oprócz konwersacji, Paola zwraca dużą uwagę na poprawną wymowę, odmianę, użycie czasów. Lekcje są bezstresowe. Paola tworzy miłą, przyjacielską atmosferę, która po prostu zachęca do mówienia po angielsku. 

Wiktoria Szpineta

Cały kurs angielskiego przebiegł w doskonałej, miłej i sympatycznej atmosferze. Mój początkowy stres był w ogóle niepotrzebny, a obawy, że jestem słabsza niż inni w tak miłym otoczeniu i wsparciu odeszły w zapomnienie. Sama możliwość regularnego kontaktu z językiem sprawiła, że poczułam się pewniej. Na pewno moje otoczenie dostrzegło zmianę językową. 

Justyna Wajs

Dla kogo jest ten kurs?

Z

Program grupowy jest stworzony przede wszystkim dla osób, które chcą pokonać blokadę językową i poczuć się pewniej w konwersacjach po angielsku otwierając się jednocześnie na rozmowy w grupie. Kurs jest skierowany zarówno do tych, którzy chcą zacząć ćwiczyć mówienie po angielsku po dłuższej przerwie, jak i do tych, którzy mają już za sobą indywidualne konwersacje z lektorem, ale chcieliby otworzyć się na rozmowy z innymi osobami po angielsku, w tym na rozmowy w większym gronie.

Z

Na programie grupowym bardzo skorzystają osoby, które już czują się dość swobodnie w rozmowie jeden na jeden, ale wciąż nie czują się pewnie rozmawiając po angielsku w grupie, lub po prostu w rozmowie z nowymi osobami.

Z

Mój kurs grupowy tworzę ze szczególną myślą o osobach, które czują lęk i blokadę przed mówieniem po angielsku i dla których bardzo istotne jest poczucie bezpieczeństwa, swobody, zaufania i wsparcia na zajęciach.

Kurs Wyczyść swój angielski z błędów
English with Paola, Paola Menin
Z

W programie grupowym najbardziej wartościowa jest obecność innych osób, która stwarza wyjątkową okazję do oswojenia się z mówieniem po angielsku w obecności innych i z rozmawianiem po angielsku w grupie.

Z

Dzięki pracy grupowej dużo efektywniej przełamiesz lęk i wstyd przed mówieniem po angielsku i oswoisz się używaniem tego języka spontanicznie i w większym gronie, czyli sytuacji komunikacyjnej, która najczęściej sprawia nam problemy.

Z

Dzięki obecności innych osób i grupowym mentoringu otrzymasz niezbędne wsparcie, motywację i okazję do wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami zajęć.

Z

To niezwykle rozwijający program w szczególności dla tych, którzy mają za sobą zajęcia indywidualne, ale chcą się otworzyć na pracę w grupie

Jakich technik używam?

koncentracja na rozwijaniu umiejętności spontanicznej wypowiedzi przy jednoczesnym stałym podnoszeniu poziomu językowego

Pozytywne wzmacnianie i suggestopedia, czyli techniki nauczania wspierające między innymi przełamywanie lęku przed mówieniem, nauka w bezstresowej i przyjaznej atmosferze, budowanie pozytywnej motywacji.

Metoda flipped classroom, czyli samodzielna praca z materiałami przed spotkaniami z lektorem dla osiągnięcia jak najlepszych efektów nauki

Nauka gramatyki angielskiej oparta na typowych błędach językowych (obecna w kursach na platformie online)

Kim jestem?

Nazywam się Paola i od lat pomagam dorosłym osobom nabrać pewności siebie w angielskim tak, by mogły mówić w tym języku swobodnie i spełniać swoje marzenia.

W moich wyzwaniach i kursach online wzięło już udział ponad 1500 osób – ze wspaniałymi rezultatami.

Zajmuję się nie tylko nauczaniem angielskiego, ale i psychologią nauki języków obcych, dzięki czemu tworzę naprawdę skuteczne materiały i opracowuję wyjątkowe strategie nauki angielskiego, które pomogą Ci osiągnąć Twój cel.

English with Paola, Paola Menin

Kurs inny niż wszystkie

Ile czasu potrzebujesz na uczestnictwo w tym kursie?

Z

To dość intensywny program dla osób, które chcą osiągnąć bardzo skuteczne efekty w krótkim czasie.

Z

Spotykamy się raz w tygodniu na 60 minutowe lekcje grupowe skupione na rozmowie.

Z

Oprócz tego będę Ci wysyłać materiały, z którymi będziesz zapoznawać się przed każdym spotkaniem oraz dodatkowe prace do wykonania związane z indywidualnym ćwiczeniem konwersacji. Takie „prace domowe” mogą zająć od 10 do 30 minut w zależności od materiału

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO MNIE!