fbpx

Intensywny kurs indywidualny: MÓW PEWNIE PO ANGIELSKU!

Intensywny kurs indywidualny: MÓW PEWNIE PO ANGIELSKU!

Z

Nabierz większej otwartości i swobody w angielskim

Z

Przełam lęk przed mówieniem po angielsku

Z

Pokonaj wszystkie swoje blokady językowe

Z

Ucz się w przyjemny, angażujący i bezstresowy sposób

Z

Naucz się jak osiągać wspaniałe efekty w nauce nie tylko na lekcjach, ale i samodzielnie

.

*Klikając w powyższy guzik wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez Ciebie danych osobowych i otrzymywanie moich wiadomości i materiałów związanych z angielskim. Twoje dane są u mnie bezpieczne, nie wysyłam SPAMu i możesz wypisać się z listy w każdej chwili. Zobacz naszą Politykę Prywatności.

English with Paola, lekcje indywidualne angielskiego online

Dla kogo jest kurs indywidualny “Mów pewnie po angielsku” i co zawiera?

To kurs dla osób, które mają dużą blokadę przed mówieniem po angielsku, odczuwają w związku z tym duży stres i lęk i chciałyby to wreszcie zmienić.

Na tym kursie będziemy wspólnie przez 8 tygodni intensywnie pracować nad Twoją umiejętnością spontanicznej konwersacji po angielsku podczas indywidualnych spotkań online.

Pomogę Ci przede wszystkim przełamać lęk przed mówieniem po angielsku w spokojnej, bezpiecznej i przyjaznej atmosferze oraz nabrać większej pewności siebie w komunikacji w tym języku. Oprócz lekcji indywidualnych otrzymasz też dostęp do wielu wartościowych materiałów do samodzielnej nauki, dzięki którym szybko podniesiesz swój poziom językowy.

Jakie efekty osiągniesz?

Dzięki ćwiczeniom konwersacyjnym zaczniesz rozmawiać po angielsku już na  pierwszym spotkaniu, poczujesz się bardziej swobodnie i zobaczysz, że Ty też potrafisz przeprowadzić spontaniczną konwersację w tym języku!

Oprócz intensywnych ćwiczeń konwersacyjnych, będziemy pracować nad Twoją umiejętnością rozumienia ze słuchu, która w konwersacji jest elementem kluczowym.

Pokażę Ci jak radzić sobie w konwersacji po angielsku, nawet gdy napotykasz różne trudności, na przykład gdy nie wiesz jak coś powiedzieć lub czegoś nie rozumiesz.

Lekcje angielskiego online, uczennica

Nie tylko konwersacje…

W ramach kursu pomogę Ci też poszerzyć Twoje słownictwo i popracujemy przede wszystkim nad tymi wyrażeniami, które w Twojej konkretnej sytuacji (praca, zainteresowania, miejsce zamieszkania itp.) są najbardziej przydatne i ważne. Nasza współpraca będzie bardzo spersonalizowana pod kątem Twoich aktualnych potrzeb.

Otrzymasz również dostęp do mojej platformy kursowej, na której znajdziesz rozbudowane kursy gramatyczne – te kursy pomogą Ci popracować nad znajomością gramatyki angielskiej i poprawnym używaniem różnych konstrukcji gramatycznych w praktyce.

Lekcje i mentoring językowy w jednym

W ramach naszej współpracy pomogę Ci też określić Twój aktualny poziom językowy, przeanalizować Twoje podejście do nauki angielskiego i wyznaczyć cele językowe oraz plan dalszej nauki, którą możesz też kontynuować samodzielnie. Pokażę Ci jak możesz uczyć się skutecznie aby osiągnąć wyznaczone cele i wspólnie ustalimy dalszy plan Twojej nauki dopasowany do Ciebie.

English with Paola, lekcje angielskiego, Paola Menin

Nabierz pewności siebie w angielskim i mów swobodnie!

Twoja inwestycja: 467,00 eur / 2190,00 PLN

(Możliwość rozłożenia na dwie raty)

Dla kogo jest ten kurs?

Z

Dla osób, które odczuwają lęk i wstyd przed mówieniem po angielsku

Z

Dla osób, które bez względu na swój aktualny poziom chciałyby w krótkim czasie przełamać blokadę językową i zacząć mówić po angielsku szybko

Z

Dla osób, które mają przed sobą jakieś konkretne wyzwanie związane z angielskim (np. rozmowa o pracę po angielsku, rozpoczęcie pracy w międzynarodowym zespole, wyjazd za granicę, studia po angielsku itp), i które chciałyby świetnie przygotować się do tego wyzwania

Z

Dla osób, którym zależy na rozwoju językowym we wszystkich obszarach, z naciskiem na umiejętność stosowania

Co zawiera kurs?

8 tygodni intensywnego kursu konwersacyjnego i indywidualnego mentoringu nad rozwojem językowym

2 spotkania indywidualne tygodniowo po 60 minut skoncentrowane na rozwijaniu umiejętności spontanicznej wypowiedzi po angielsku i przełamywaniu blokady językowej

2 spotkania mentoringowe, podczas których indywidualnie określimy Twój poziom językowy, aktualne problemy językowe i cele oraz zaplanujemy Twoje działania językowe na najbliższe miesiące przygotowując Cię do samodzielnej nauki w przyszłości 

Dostęp do platformy z kursami gramatycznymi i materiałami do samodzielnej nauki (dostęp otrzymuje się na cały rok)

Praca metodą flipped classroom – krótkie zadania między naszymi spotkaniami na podstawie materiałów autentycznych, wspomagające umiejętność samodzielnej nauki, słuchania i czytania ze zrozumieniem po angielsku i poszerzania słownictwa

“Odwaga nie polega na nieodczuwaniu strachu, lecz na uznaniu, że coś jest ważniejsze niż lęk.”

– Ambrose Redmoon

Co mówią moi uczniowie?

Od dwóch lat mieszkam w kraju, gdzie językiem urzędowym jest angielski. Zawsze chciałam wyjechać z mężem za granicę i móc bez trudu porozumiewać się w tym języku, a ze względu na mój zawód (pośrednik nieruchomości oraz rzeczoznawca majątkowy) umiejętność komunikacji w języku angielskim jest dla mnie wręcz niezbędna. 

Po roku regularnej pracy z Paolą zaczęłam mówić po angielsku i już się tego nie boję. Dzięki naszym wspólnym lekcjom zaczęłam przede wszystkim więcej rozmawiać, ale też chętniej czytam po angielsku i oglądam więcej filmów w tym języku. 

Atmosfera na lekcjach bardzo mi się podoba, a nasza forma nauki w ogóle mnie nie stresuje i dzięki temu mogę się skupić tylko i wyłącznie na mówieniu. Jednocześnie  Paola wpiera mnie i zachęca do samodzielnej nauki przez czytanie i oglądanie materiałów po angielsku.

 Jeśli coś jest niejasne, Paola z dużym spokojem tłumaczy mi to samo zagadnie wiele razy, dlatego nigdy nie boję się przyznać jeśli czegoś nie rozumiem. Bardzo długo nie mogłam zrozumieć pewnych konstrukcji gramatycznych, a Paola skutecznie i z dużą wyrozumiałością mi je wytłumaczyła i pokazała jak je wykorzystać w mowie potocznej. Okazało się, że mieszkając za granicą ich znajomość jest dla mnie niezbędna!

Paola jest bardzo sympatyczną osobą, a dzięki tak tak miłej atmosferze na lekcjach po prostu przestałam się stresować i obawiać popełniania błędów. Polecam lekcje angielskie z Paolą każdemu!

Barbara Ciborowska

Uczę się języka angielskiego już od dawna i zawsze miałam problem żeby zacząć swobodnie mówić, bo zawsze bałam się, że popełnię jakiś błąd i wszyscy to zauważą… Z Paolą uczę się angielskiego już jakiś czas i dopiero luźna i koleżeńska atmosfera na naszych lekcjach pomogła mi przezwyciężyć ten lęk i zacząć rozmawiać swobodniej.

Paola jest wyjątkowo sympatyczną i ciepłą osobą, która ma  cierpliwość do tłumaczenia i powtarzania tego samego nawet po dziesięć razy, dodatkowo ma dar nauczania i wierzę, że każdego jest w stanie nauczyć angielskiego!

Polecam zajęcia wszystkim, zarówno początkującym jak i zaawansowanym.

Marta Cegielska

Lekcje z Paolą dają niesamowicie dużo satysfakcji. Postanowiłam rozpocząć naukę angielskiego ze względu na zmianę zamieszkania, ale też po to, żeby wreszcie odważyć się mówić po angielsku. 

Postęp w przełamywaniu bariery językowej jest naprawdę widoczny – ja widzę to na co dzień, kiedy nie tylko rozumiem co mówią do mnie inne osoby (anglojęzyczne), ale też kiedy odpowiadam im na pytania nie wstydząc się.

Jednym z największych plusów jest to, że na lekcjach oprócz konwersacji, Paola zwraca dużą uwagę na poprawną wymowę, odmianę, użycie czasów. Lekcje są bezstresowe. Paola tworzy miłą, przyjacielską atmosferę, która po prostu zachęca do mówienia po angielsku. 

Wiktoria Szpineta

Cały kurs angielskiego przebiegł w doskonałej, miłej i sympatycznej atmosferze. Mój początkowy stres był w ogóle niepotrzebny, a obawy, że jestem słabsza niż inni w tak miłym otoczeniu i wsparciu odeszły w zapomnienie. Sama możliwość regularnego kontaktu z językiem sprawiła, że poczułam się pewniej. Na pewno moje otoczenie dostrzegło zmianę językową. 

Justyna Wajs

Jakich technik używam?

koncentracja na rozwijaniu umiejętności spontanicznej wypowiedzi przy jednoczesnym stałym podnoszeniu poziomu językowego

Pozytywne wzmacnianie, techniki nauczania zaczerpnięte z psychologii i wspierające samoocenę ucznia oraz przełamywanie lęku przed mówieniem, nauka holistyczna w bezstresowej i przyjaznej atmosferze, budowanie pozytywnej motywacji.

Metoda flipped classroom, czyli samodzielna praca z materiałami przed spotkaniami z lektorem dla osiągnięcia jak najlepszych efektów nauki

Nauka gramatyki angielskiej oparta na typowych błędach językowych (obecna w kursach na platformie online)

Kim jestem?

Nazywam się Paola i od lat pomagam osobom stojącym przed dużymi wyzwaniami językowymi takimi jak mieszkanie i praca za granicą, praca lub studia w międzynarodowym zespole, rozmowa o pracę po angielsku czy ważny egzamin językowy w przełamaniu lęku przed mówieniem po angielsku, rozwijaniu umiejętności spontanicznej rozmowy po angielsku i pokonaniu językowej blokady.

Oprócz pracy z dorosłymi jako trenerka angielskiego, studiuję psychologię na Otwartym Uniwersytecie Katalońskim, dzięki czemu łączę psychologię z nauczaniem i wykorzystuję techniki zaczerpnięte z psychologii aby pomóc moim uczniom odnieść jak najlepsze rezultaty w nauce języka.

Moi uczniowie już na pierwszym spotkaniu zaczynają mówić po angielsku bez względu na swój aktualny poziom, a już po pierwszych kilku spotkaniach odczuwają znacznie wiekszą swobodę w mówieniu po angielsku i obniżony poziom stresu z tym związany.

W moich kursach online wzięło udział już ponad 3000 osób!

Paola Menin, English with Paola o mnie

CZĘSTE PYTANIA I ODPOWIEDZI

Ile czasu potrzebuję na uczestnictwo w tym kursie?

Z

To intensywny program dla osób, które chcą osiągnąć bardzo szybkie efekty.

Z

Spotykamy się dwa razy w tygodniu na 60 minutowe lekcje skupione na konwersacjach po angielsku.

Z

Oprócz tego będę Ci wysyłać materiały, z którymi będziesz zapoznawać się przed każdym spotkaniem. takie „prace domowe” (choć nie lubię ich tak nazywać) mogą zająć od 10 do 30 minut w zależności od materiału).

jaki muszę mieć poziom by uczestniczyć w kursie?

Z

To kurs indywidualny, dlatego nie ma znaczenia na jakim poziomie teraz jesteś. Lekcje będą dopasowane do Twojego aktualnego poziomu i Twoich potrzeb, które określimy wspólnie na samym początku naszej współpracy.

Jak konkretnie wyglądają lekcje na kursie?

Z

Lekcje są indywidualne i odbywają się online za pomocą wybranego przez nasz narzędzia (Zoom lub Skype).

Z

Terminy lekcji ustalamy wspólnie na samym początku współpracy. Spotykamy się dwa razy w tygodniu przez 8 tygodni o wyznaczonej przez nas wspólnie godzinie i w wyznaczonych dniach.

Z

Lekcje indywidualne online są skupione na ćwiczeniach konwersacyjnych, ale omawiamy też elementy słownictwa i gramatyki w zależności od indywidualnych potrzeb ucznia. Dodatkowo każdy uczestnik kursu otrzymuje dostęp do platformy online z materiałami do samodzielnej nauki i kursami gramatycznymi, na których omawiane są najważniejsze tematy z zakresu gramatyki angielskiej.

Co się dzieje jeśli mam niespodziewną sytuację w trakcie kursu i nie mogę uczestniczyć w danej lekcji?

Z

Kurs zakłada regularne spotkania o stałej porze dlatego, że taka regularność najbardziej sprzyja efektywnej nauce języka i przynosi oczekiwane rezultaty. Brak regularności w spotkaniach powoduje, że po prostu nie odnosimy dobrych efektów w nauce angielskiego.

Z

Aby odnieść jak najlepsze efekty i jednocześnie uniknąć problemów z grafikiem, na samym początku naszej współpracy ustalamy konkretne terminy i godziny naszych spotkań na następne 8 tygodni, które będą Tobie najbardziej odpowiadać.

Z

Jeśli jednak zdarzy się niespodziewana sytuacja (siła wyższa, np. choroba), można przełożyć dwa spotkania na inny termin na 2 godziny przed spotkaniem bez konsekwencji. Po przekroczeniu tego limitu spotkanie można przełożyć jedynie pod warunkiem, że poinformuje się o takiej konieczności na 24 godziny przed umówionym spotkaniem i pod warunkiem, że nauczyciel będzie dysponował innym wolnym terminem w danym tygodniu.

Czym ten kurs różni się od zwykłych zajęć indywidualnych z angielskiego?

Z

Ten kurs jest kursem intensywnym skupionym przede wszystkim na szybkim przełamaniu blokady językowej i pokonaniu lęku przed mówieniem po angielsku, a jego celem jest osiągnięcie widocznych rezultatów w krótszym czasie. Dlatego zawiera aż dwa spotkania indywidualne tygodniowo skupione na ćwiczeniach konwersacyjnych oraz dostęp do platformy z materiałami do samodzielnej nauki. Oprócz tego kurs zawiera dwa spotkania mentoringowe w celu ustalenia aktualnego poziomu i potrzeb ucznia oraz wspólnego stworzenia planu dalszej nauki, którą uczeń będzie mógł kontunować samodzielnie także po ukończeniu kursu.

Z

Różnica miedzy tym kursem (intensywny kurs indywidualny „Mów pewnie po angielsku!”), a regularnymi lekcjami indywidualnymi ze mną jest taka, że regularne lekcje indywidualne zakładają dłuższą współpracę (na przykład na rok), są mniej intensywne i zawierają dostęp jedynie do wybranych materiałów online. Jeśli chcesz szybko przełamać lęk przed mówieniem po angielsku i intensywnie popracować nad umiejętnością spontanicznej konwersacji po angielsku, 8-tygodniowy kurs intensywny „Mów pewnie po angielsku” będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

Dalej nie wiem czy to coś dla mnie. Co mogę zrobić?

Z

Jeśli wciąż nie masz pewności czy ten kurs jest dla Ciebie, możesz umówić się ze mną bez żadnych zobowiązań na 15-minutową darmową konsultację, na której odpowiem na Twoje pytania i rozjaśnię wszelkie wątpliwości. Aby umówić się na darmową konsultację napisz do mnie na adres: paola@paolamenin.com.

CZY MOGĘ OTRZYMAĆ FAKTURĘ?

Z

Oczywiście! Wystarczy, że napiszesz swoje dane do faktury z prośbą o jej wystawienie przy składaniu zamówienia lub napiszesz do mnie na adres: paola@paolamenin.com

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO MNIE!