fbpx

Wyczyść swój angielski z błędów!

KURS ONLINE

Kursy i wyzwania Wyczyść swój angielski z błędów Paola Menin
Z

Wyczyść swój angielski skutecznie z najbardziej popularnych błędów i wreszcie widocznie podnieś swój poziom angielskiego!

Z

Tylko 10 minut dziennie wystarczy, by odnieść wspaniałe efekty i utrzymać wysoką motywację do nauki angielskiego

Z

Ucz się gdzie chcesz i kiedy chcesz - idealny kurs angielskiego dla zabieganych!

Kursy i wyzwania Wyczyść swój angielski z błędów Paola Menin

Czy czujesz, że wciąż popełniasz te same błędy w angielskim i ciągle mówisz zbyt prostym językiem, ale nie wiesz, jak to zmienić?

Czy czujesz słynną blokadę językową, bo boisz się, że nie potrafisz czegoś powiedzieć dobrze?

Czy mieszają Ci się angielskie czasy, przyimki i różne wyrażenia?

Czy brakuje Ci motywacji i czasu do samodzielnej nauki angielskiego, lub po prostu nie wiesz jak uczyć się by wreszcie zacząć widzieć efekty?

“Jeszcze nigdy w tak krótkim czasie nie nauczyłam się tylu praktycznych rzeczy! Poczułam się pewniej w angielskim, a moje otoczenie dostrzegło tę zmianę językową.

            – Justyna Wajs

Ten kurs jest dla Ciebie…

N

… jeśli chcesz przestać wreszcie popełniać typowe błędy w angielskim i podnieść skutecznie swój poziom

 

N

… jeśli masz za sobą przerwę w nauce angielskiego i chcesz skutecznie odświeżyć i uporządkować wiedzę z angielskiego, by posługiwać się nim swobodnie

 

N

… jeśli szukasz przyjemniej i naprawdę skutecznej metody nauki angielskiego, która pozwoli Ci odnieść wspaniałe efekty w zaledwie 10 minut dziennie i utrzymać motywację do nauki na wysokim poziomie

 

N

… jeśli chcesz spełnić swoje marzenia związane z angielskim, takie jak wyjazd za granicę, zagraniczne studia, praca w międzynarodowym zespole czy świetnie zdany egzamin językowy

 

“Wiedza podana na kursie w tak przystępny sposób sama wchodzi do głowy!”

                                 – Magda Poleska

Co znajdziesz w kursie?

7 praktycznych modułów podzielonych na 7 tygodni kursu i 35 mini lekcji na każdy dzień!

Kurs zawiera 7 modułów podzielonych na 7 tygodni – mini lekcje angielskiego na każdy dzień, oparte na najbardziej powszechnych błędach w angielskim na poziomie B1/B2.

Każda minilekcja zajmie Ci maksymalnie 10 minut, dzięki czemu możesz się uczyć regularnie, bez względu na to gdzie jesteś i co robisz!

Mini lekcje są interaktywne, łatwe w przerobieniu, przyjemne i czasem z nutką humoru, dzięki czemu poczujesz większą motywację do ich przerabiania i zapamiętasz lepiej materiał.

Kurs online Wyczyść swój angielski z błędów zadania

“Kurs jest fantastyczny! Sposób nauki angielskiego, który wymyśliła Paola jest rewolucyjny i po prostu działa. Jeszcze nigdy przez tak długi czas nie uczyłam się systematycznie.”

                                 – Agnieszka Sobieska

Bonusy:

Tylko teraz w prezencie otrzymasz dodatkowy zestaw bonusów o łącznej wartości ponad 600 zł!

Zdania warunkowe, Przyimki

Dostęp do mojego pełnego 4-modułowego szkolenia MASTERCLASS z gramatyki angielskiej.

Lekcje zawarte w szkoleniu to:

Angielskie przyimki czasu,

Opanuj szybko angielskie zdania warunkowe,

Mowa zależna w angielskim

Opanuj angielską stronę bierną.

(Łączna wartość 367,00 zł)

 

Gramatyka express, Opanuj czasy angielskie , MASTERCLASS

Lekcję MASTERCLASS Opanuj szybko czasy angielskie, dzięki której szybko uporządkujesz swoją wiedzę o czasach angielskich i nauczysz się jak je rozróżniać (wartość  120,00zł)

Ebook Wyczyść swój angielski z błędów – 38 mini lekcji angielskiego opartych na najczęstszych błędach (wartość  67,00zł)

Ebook Jak przełamać lęk przed mówieniem po angielsku

Ebook Jak pokonać lęk przed mówieniem po angielsku – 3 proste kroki do pewności siebie w angielskim (wartość  67,00zł)

Metoda 10 minut dziennie jest super! Interaktywne ćwiczenia, różne platformy jak email czy gra na telefon zaciekawiły mnie i sprawiły, że nie mogłam się doczekać następnego dnia kursu.

                                 – Dorota Chamera

Jakie tematy opanujesz podczas kursu?

Podczas kursu przerobimy mnóstwo różnych tematów związanych z gramatyką angielską i wyrażeniami, które często sprawiają problemy uczniom polskojęzycznym na poziomie B1 i B2. Tu kilka przykładów tematów z gramatyki angielskiej, które pojawią się podczas kursu:

Czasy angielskie i konstrukcje czasowe

Często mylone wyrażenia angielskie (łączniki, błędy w czasownikach, czasowniki nieregularne i inne wyrażenia, które często nam się mylą)

Przyimki czasu i miejsca

Pozostałe często mylone przyimki angielskie

Użycie the / a / an

Mowa zależna

Zdania warunkowe

Konstrukcje z infinitive i gerund (to do vs. doing)

Konstrukcje z I wish / If only

… i wiele innych!

Wybierz swój wymarzony pakiet

Kurs Wyczyść swój angielski z błędów!

PAKIET STANDARD

290,00 zł

P

7 tygodni kursu Wyczyść swój angielski z błędów z codziennymi minilekcjami

P

Dostęp do platformy kursowej ze wszystkimi materiałami w jednym miejscu

P

Materiały bonusowe

– zestaw ebooków, bonusowy minikurs gramatyczny video i masterclass o czasach angielskich

Kurs Wyczyść swój angielski z błędów! + Indywidualny trening językowy

PAKIET VIP

(limit miejsc: 10)

1290,00 zł

P

7 tygodni kursu Wyczyść swój angielski z błędów z codziennymi minilekcjami

P

Dostęp do platformy kursowej ze wszystkimi materiałami

P

Indywidualny intensywny trening językowy

– 5 indywidualnych spotkań online w ramach treningu konwersacyjnego (po 60 minut)

– pomoc w określeniu poziomu językowego, zdefiniowanie głównych problemów i wyzwań i indywidualne rekomendacje dotyczące dalszej strategii nauki angielskiego

– przygotowanie materiałów i zadań dopasowanych indywidualnie do ucznia

– indywidualne wsparcie mailowe podczas trwania kursu

P

Materiały bonusowe

– zestaw ebooków, bonusowy minikurs gramatyczny video i masterclass o czasach angielskich

zobacz opinie uczestników moich kursów:

“Kurs jest fantastyczny! Sposób nauki angielskiego, który wymyśliła Paola po prostu działa – jeszcze nigdy przez tak długi czas nie uczyłam się systematycznie!”

„Kurs jest fantastyczny! Jeszcze nigdy przez tak długi czas nie uczyłam się systematycznie! W przeszłości najczęściej 3 dnia brakowało mi już motywacji, bo za dużo narzucalam sobie materiału. Nie mam kompletnie czasu jako mama rocznego synka, próbujaca jednocześnie skończyć doktorat wieczorami… Do głowy by mi nie przyszło, że uda mi się popracować jeszcze nad językiem!

Jestem niesamowicie zadowolona, że  znalazłam ten kurs i na pewno będę zainteresowana przyszłymi kursami . Polecam zabieganym mamom!”

Agnieszka Sobieska

Świetnie przygotowane, krótkie lekcje, bez nadmiaru informacji, dostosowane poziomami, czyli dokładnie wszystko to czego do tej pory nie znalazłam w innych kursach. Jeszcze nigdy w tak krótkim czasie nie nauczyłam się tylu praktycznych rzeczy!” 

 Forma nauki zastosowana w kursie pozwoliła mi na regularną naukę angielskiego, sprawiła, że naprawdę chciało mi się uczyć i z niecierpliwością czekałam na kolejne maile z zadaniami.

Cały kurs przebiegł w doskonałej, miłej i sympatycznej atmosferze. Mój początkowy stres był w ogóle niepotrzebny, a obawy, że jestem słabsza niż inni w tak miłym otoczeniu i wsparciu odeszły w zapomnienie. Sama możliwość regularnego kontaktu z językiem sprawiła, że poczułam się pewniej. Na pewno moje otoczenie dostrzegło zmianę językową.

Cały kurs był dla mnie świetną przygodą. Jeszcze nigdy w tak krótkim czasie nie nauczyłam się tylu praktycznych rzeczy.”

 

 Justyna Wajs

“Wiedza podana w przystępny sposób i w małych dawkach, która sama wchodzi do głowy!”

“Internetowe kursy stworzone przez Paolę są świetną alternatywą dla osób, które nie mają za dużo czasu na naukę. Wiedza podana w przystępny sposób i w małych dawkach sama wchodzi do głowy. Jestem zachwycona i polecam!”

Magdalena Poleska

“Interaktywne ćwiczenia, różne platformy jak email czy gra na telefon zaciekawiły mnie i sprawiły, że nie mogłam się doczekać następnego dnia.”

“Bardzo podobał mi się kurs. Metoda kilku minut dziennie jest super. Interaktywne ćwiczenia, różne platformy jak email czy gra na telefon zaciekawiły mnie i sprawiły, że nie mogłam się doczekać następnego dnia. Super,  dziekuję bardzo i proszę o wiecej!”

Dorota Chamera

 

Kurs był mega! Bardzo mi się podobał, nauczyłam się wielu rzeczy, szczególnie podobało mi się jak super wytłumaczyłaś kiedy używa się ‘at, on in’. Mam nadzieję że następny kurs odbędzie się jak najszybciej żeby ciągle się szkolić – właśnie otwieram lekcje od nowa i zapisuje sobie w zeszycie w ramach powtórki i żeby zawsze sobie przekartkować. Dziękuję bardzo, mam nadzieję, że szybko wrócimy do lekcji, ja chetna!:)

Sandra Znyk

 

Jestem bardzo zadowolona z kursu! Dużo wynioslam z codziennych lekcji chociaż nie zawsze były one proste dla mnie. Wszystko natomiast było tłumaczone bardzo zrozumiale. Od czasu do czasu wracałam do poprzednich lekcji żeby powtórzyć. W najbliższym czasie również postaram się powtórzyć materiał żeby utrwalić bo mimo wszystko robię kilka błędów, a pewnych rzeczy trzeba się po prostu nauczyć. Dziękuję za kurs, czekam z niecierpliwością na następny!
Ewelina Grzeszczyk

Kim jestem?

Nazywam się Paola i jestem tu, by pomóc Ci poczuć się wreszcie pewnie angielskim.

Rozumiem, że nauka angielskiego potrafi być czasem frustrująca – i chcę, by dla Ciebie od dziś się to zmeniło!

Pokazuję, jak na podstawie najbardziej powszechnych błędów w angielskim szybko i skutecznie podnieść swój poziom językowy, a dzięki temu nabrać większej pewności siebie w angielskim aby osiągać jezykowe cele i marzenia.

Jako studentka Psychologii Uniwersytetu Katalońskiego, wykorzystuję techniki i strategie zaczerpnięte z psychologii nauki, aby moi uczniowie i kursanci odnosili wspaniałe i widoczne efekty w nauce angielskiego.

Wierzę, ze absolutnie każdy, bez względu na aktualny poziom, wiek czy “umiejętności językowe”, jest w stanie osiągnąć taki poziom angielskiego, o jakim marzy.

W moich kursach i wyzwaniach wzięło udział już ponad 2500 osób!

Paola Menin English with Paola

Częste pytania i odpowiedzi

Czy muszę uczestniczyć w kursie o konkretnej godzinie?

Nie. Dostęp do materiałów jest online, dlatego możesz z nich korzystać gdzie chcesz i kiedy chcesz. Razem z kursem otrzymasz dostęp do platformy pomagającej Ci zaplanować naukę po swojemu i dopasować ją do swoich planów.

Jeżeli natomiast wybierzesz opcję VIP, która zawiera spotkania na żywo, umówimy się na konsultacje indywidualne wybierając dogodny dla Ciebie dzień i godzinę.

Dotychczas miałem/miałam duży problem z motywacją do nauki i z uczeniem się systematycznie. Czy ten kurs to zmieni? 

Kurs jest stworzony tak, by w jak największym stopniu pomóc Ci uczyć się systematycznie i wzmocnić Twoją motywację. Nic jednak nie dzieje się samo – to Ty musisz podjąć pierwszy krok. Ja ze swojej strony daję Ci wszystkie narzędzia, jakie mogę zaoferować kursantom na drodze do efektywnej nauki, systematyczności i motywacji do działania, ale oczywiście to od Ciebie zależy, czy będziesz z nich korzystać. 

Czy kurs zawiera spotkania na żywo?

Zarówno pakiet BASIC, jak i pakiet VIP będą zawierać 7 lekcji video, które bedą transmitowane na żywo online i nagrane (wszystkie lekcje video będą dostępne bez limitów na platformie kursu do odtworzenia).

Nie ma obowiązku pojawienia się na lekcji online w trakcie jej trwania, można ją bez problemu odtworzyć i przerobić później, można też zadawać pytania przed i po transmisji online.

Pakiet VIP zawiera natomiast 5 godzinnych indywidualnych konsultacji/lekcji online, których termin można ustalić indywidualnie przed każdym stpokaniem.

Co jeśli w trakcie trwania kursu wyjeżdżam, lub por prostu akurat nie mam czasu na wykonanie zadań?

Spokojnie!:) Dostęp do wszystkich materiałów otrzymujesz NA ZAWSZE i będą one zapisane zarówno na Twoim mailu jak i na kursowej platformie.

Materiały będą publikowane i wysyłane w konkretnych dniach prosto do Ciebie tak, aby zmotywować Cię do nauki, pomóc Ci zorganizować czas tak, aby móc uczyć się w zaledwie kilka minut dziennie i wszystko rozplanować w jak najłatwiejszy dla Ciebie sposób.

Jeśli jednak któregoś dnia nie masz czasu na przerabianie materiałów lub po prostu wyjeżdzasz, możesz je spokojnie nadrobić w dowolnym terminie, który Ci pasuje!

Czy będę potrzebować dużej ilości czasu żeby przerobić kurs?

Kurs jest stworzony w taki sposób, by nawet osoba, która jest zajęta pracą, rodziną, studiami lub jakimkolwiek innym codziennym zajęciem, była w stanie przerobić podstawowe materiały i osiągnąć efekty. W skład kursu wchodzą materiały video, które będą trwać zazwyczaj od 30 do 60 minut oraz zadania, które nie powinny zająć Ci więcej niż 10 minut dziennie (+ zadania dodatkowe). Oczywiście, im więcej zadań wykonasz i im więcej czasu poświęcisz nauce, tym lepsze efekty osiągniesz.

Jaki poziom muszę mieć, by uczestniczyć w kursie? Boję się, że będzie dla mnie za łatwy lub za trudny…

Kurs jest przeznaczony dla osób, które są na poziomie między B1 i B2 (czyli między poziomem średnim a średnio-zaawansowanym). Zakres tematów jest bardzo szeroki, więc bez względu na to czy bliżej Ci do B1 czy do B2, na pewno znajdziesz w nim wiele wartości i tematów, które poszerzą Twoją wiedzę z angielskiego.

Kurs natomiast nie jest odpowiedni dla osób, które są zupełnie początkujące w angielskim.

Jeśli masz wątpliwości czy ten kurs jest odpowiedni dla Ciebie, możesz do mnie napisać na adres paola@paolamenin.com. 

Pomogę Ci podjąć najlepszą dla Ciebie decyzję.

Mam za sobą przerwę w nauce angielskiego. Czy mimo to kurs będzie dla mnie dobry?

W skrócie – tak. Przerwa w nauce nie jest żadną przeszkodą aby wziąć udział w tym kursie. Co więcej – jeżeli od lat nie udawało Ci się siąść do nauki i chcesz do niej wreszcie wrócić i zacząć osiągać efekty, udział w tym kursie będzoe doskonałym pierwszym krokiem do zmiany.

Czym różni się ten kurs od innych kursów językowych online?

Wartość tego kursu online mierzona jest według rezultatów, jakie osiągają uczniowie, nie według ilości godzin, które musisz poświecić na naukę. Innymi słowy, moja filozofia jest taka, że im szybciej osiągniesz rezultaty, tym większą wartość ma kurs, który te rezultaty przynosi.

Nie mam zamiaru zasypywać Cię tonami kserówek i wielogodzinnymi wykładami przy tablicy, które i tak pewnie masz już za sobą i które często nie przynoszą rezultatów.

Mój cel jest taki, aby w minimum 10 minut dziennie udało Ci się opanować najważniejsze tematy z angielskiego w taki sposób, by naprawdę zrozumieć angielski i móc się nim posługiwać.

Znajdziesz wiele kursów językowych na rynku, ale zapewniam Cię, że ten jest inny niż wszystkie. To pierwszy kurs w całości opracowany na mojej autorskiej metodzie COMMON MISTAKES, która przynosi naprawdę świetne rezultaty, szczególnie w przypadku osób, które miały dotychczas problem ze znalezieniem czasu na naukę angielskiego i zmotywowaniem się. Kurs dzięki specjalnie opracowanym materiałom przynosi fantastyczne rezultaty w nauce gramatyki angielskiej, nawet u osób, które dotychczas miały duży problem z jej zrozumieniem. Dlatego jego wartość jest wysoka.

Czym się różni pakiet VIP od pakietu BASIC?

Pakiet VIP dodatkowo zawiera 5 godzinnych indywidualnych konsultacji online oraz pomoc w ustaleniu aktualnego poziomu kursanta, zidentyfikowaniu problemów językowych i zaplanowaniu dalszej nauki.

To pakiet dla osób, które chcą osiągnąć efekty bardzo szybko, pracować intensywnie nad swoim poziomem angielskiego i ptrzymać wysoce spersonalizowaną pomoc i opiekę.

Ze względu na czas poświęcony każdemu kursantów i intensywność miejsca w pakiecie VIP są ograniczone do 10.

Stąd ma on znacznie wyższą wartość od pakietu BASIC.

Jaką mam gwarancję, że osiągnę naprawdę zadowalające efekty nauki na kursie?

Kurs jest stworzony w taki sposób by zapewnić Ci jak najlepsze efekty w nauce, utrzymać Twoją motywacje na wysokim poziomie i zapewnić Ci niezbędne wsparcie, jednak zapewne się domyślasz, że wszystko zależy od tego czy faktycznie będziesz zaglądać do materiałów i lekcji:)

Jeśli wykonasz większość zadań, przerobisz lekcje i skorzystać z zapewnionego Ci podczas kursu wsparcia, z całą pewnoścoą zaczniesz zauważać zmiany w swoim angielskim!

Czy mogę otrzymać fakturę?

Oczywiście:) Wystarczy, że prześlesz swoje dane do faktury na mój adres paola@paolamenin.com.