fbpx

Kursy angielskiego online

Kursy Online

Zapisując się na kurs masz do wyboru kurs standardowy lub pakiet lekcji.

Kurs standardowy

Kurs standardowy polega na umawianiu się na regularne lekcje raz lub dwa razy w tygodniu (na życzenie ucznia i w zależności od mojej dyspozycyjności możemy umówić się na większą liczbę lekcji lub dłuższe zajęcia).Lekcje te będą się odbywały zawsze o tej samej godzinie i w te same dni, czyli zgodnie z ustalonym harmonogramem, we wszystkie dni robocze.

 

 Materiał i program zajęć ustalane i dobierane są indywidualnie, w zależności od Twoich oczekiwań i dyspozycyjności.

 

Ceny kursu standardowego:

1x60min. W tygodniu – 50zł/lekcja

2x60min. W tygodniu – 45zł/lekcja

 

Wszystkie zasady związane z zapisami, ustalaniem harmonogramu i płatnościami znajdziesz w Regulaminie.

 

Pakiet lekcji

Pakiet lekcji polega na wykupieniu określonej ilości lekcji, które możesz wykorzystać w określonym terminie.

 

Obecnie dostępne są dwa pakiety:

5 lekcji – do wykorzystania w 5 tygodni cena: 250zł za pakiet

10 lekcji – do wykorzystania w 10 tygodni  cena: 470zł za pakiet

 

W przypadku pakietu nie ustalamy regularnych terminów zajęć na cały miesiąc, tak jak w przypadku kursu standardowego, ale umawiamy się co tydzień na pasujący nam termin. Ta opcja jest przede wszystkim kierowana do osób, które nie mają stałego grafiku pracy lub mają grafik elastyczny i wolą mieć możliwość spotykania się w różnych terminach i o różnych godzinach w zależności od tygodnia. Lekcje  ramach pakietu podlegają tym samym zasadom, co kurs standardowy (znajdziesz je w Regulaminie).

Uwaga: wykupując pakiet zajęć musisz wziąć pod uwagę dostępność lektora. Każdego tygodnia otrzymasz ode mnie listę dostępnych terminów na kolejny tydzień, które będziesz mógł/mogła zarezerwować z wyprzedzeniem.

 

Co wybrać?

 Jeżeli masz ściśle określony grafik i ograniczony czas wolny, wybierz kurs standardowy. W ten sposób będziesz mieć gwarancję, że zawsze zarezerwuję dla Ciebie odpowiadający Ci dzień i godzinę na naszą lekcję.