fbpx

Lekcje grupowe ONLINE

MÓW PEWNIE PO ANGIELSKU!

Z

Naucz się aktywnie brać udział w grupowych konwersacjach po angielsku

Z

Przełam lęk przed mówieniem po angielsku zarówno w rozmowie jeden na jeden, jak i w grupie

Z

Poczuj się pewniej i swobodniej w angielskim

Z

Ucz się angielskiego w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze wzajemnego wsparcia

Chcesz razem ze mną

dobrać odpowiednią grupę do Twoich potrzeb?

Masz pytania lub wątpliwości?

Umów się na 15-minutową bezpłatną i niezobowiązującą konsultację!

Kurs Wyczyść swój angielski z błędów

Grupowy kurs konwersacyjny jest niezwykle skuteczny, bo stawia nas od razu w sytuacji komunikacyjnej, w której bierze udział kilka osób jednocześnie – czyli tej sytuacji, która dla większości uczniów jest najtrudniejsza i najbardziej stresująca, a jednocześnie bardzo ważna w naszym życiu codziennym i bardzo rozwijająca pod względem nauki języka obcego.

Takie programy grupowe są stworzone przede wszystkim dla osób, które chcą pokonać blokadę językową i poczuć się pewniej w konwersacjach po angielsku, otwierając się jednocześnie na rozmowy w grupie. 

Jako prowadząca przede wszystkim dbam o to aby w naszej grupie panowała atmosfera spokoju, bezpieczeństwa i wzajemnego zaufania, bo taka najbardziej sprzyja efektywnemu rozwojowi językowemu i nauce. Przed przydzieleniem danej osoby do grupy zawsze przeprowadzam rozmowę wstępną, aby dowiedzieć się jakie dana osoba ma potrzeby, na jakim jest aktualnie poziomie, jakie ma zainteresowania i w jakiej grupie czułaby się najlepiej.

 

Podczas pracy grupowej nie oceniamy się wzajemnie, nie krytykujemy, nie popędzamy, nie rywalizujemy między sobą. Pracujemy w ciepłej i bezpiecznej atmosferze pełnej wsparcia, otwartości, zrozumienia i cierpliwości. 

Kurs Wyczyść swój angielski z błędów
Kurs Wyczyść swój angielski z błędów

Na kursie nauczysz się jak spontanicznie nawiązywać kontakt i rozwiązywać różne problemy komunikacyjne po angielsku – na przykład gdy prowadzimy dyskusję na jakiś temat, ale też gdy czegoś nie rozumiemy, gdy musimy komuś przerwać, gdy chcemy o coś zapytać, gdy chcemy poprosić o pomoc, gdy pragniemy głośno podzielić się swoim zdaniem, gdy chcemy nawiązać z kimś spontaniczną rozmowę, wyrazić zgodę lub też odmówić, zareagować na coś odpowiednio i wiele innych.

Bardzo ważnym elementem pracy grupowej jest stopniowe przełamywanie lęku przed mówieniem po angielsku w grupie poprzez regularną praktykę i odpowiednie techniki, przy stałym wsparciu lektora.

Co zawiera platforma edukacyjna online?

Kurs online Opanuj Czasy Angielskie

Opanuj czasy angielskie to kurs online dla osób, które chcą w łatwy sposób uporządkować wiedzę gramatyczną, opanować dobrze wszystkie czasy angielskie i dzięki temu podnieść znacznie swój poziom językowy.

Kurs zawiera 10 pełnych modułów tematycznych, materiały do pobrania, quizy i testy oraz moduły i materiały bonusowe.

 e-book “Jak przełamać lęk przed mówieniem po angielsku” 

W tym ebooku pokazuję, jak w kilku prostych ale bardzo ważnych i praktycznych krokach przełamać blokadę i zacząć mówić po angielsku, nawet jeśli teraz panicznie się tego boimy.

Kurs zawiera 10 pełnych modułów tematycznych, materiały do pobrania, quizy i testy oraz moduły i materiały bonusowe.

Szkolenie MASTERCLASS z gramatyki angielskiej

Zawiera lekcje wideo, w których przerabiamy stronę bierną, pod,stawowe przyimki angielskie, zdania warunkowe i mowę zależną.

 

e-book “Wyczyść swój angielski z błędów!

Ebook Wyczyść swój angielski z błędów! zawiera 38 praktycznych minilekcji angielskiego opartych na najczęstszych błędach popełnianych przez osoby polskojęzyczne uczące się angielskiego

Kurs zawiera 10 pełnych modułów tematycznych, materiały do pobrania, quizy i testy oraz moduły i materiały bonusowe.

Kim jestem?

Jestem lektorką angielskiego i studentką psychologii. Języka angielskiego uczę praktycznie od 10 lat – pierwsze kroki stawiałam w szkole językowej moich rodziców (którzy prowadzą dwie szkoły językowe od ponad 30 lat!), ale mam też za sobą doświadczenie w pracy w zagranicznych szkołach językowych i korporacjach.

Ze względu na osobiste doświadczenia z pokonywaniem lęków i fobii społecznej oraz moje studia psychologiczne, specjalizuję się przede wszystkim w pomaganiu dorosłym osobom w pokonywaniu lęku przed mówienim po angielsku.

Wiem, że są takie osoby, dla których mówienie po angielsku jest ogromnie stresującym, czasem wręcz paraliżującym, a nawet traumatycznym doświadczeniem, dlatego łączę różne techniki z psychologii z moim doświadczeniem lektorki, aby takim osobom skutecznie pomóc zacząć mowić po angielsku bez lęku i przełamać barierę językową.

Dodatkowo tworzę też autorskie kursy online i ebooki z gramatyki angielskiej, w których prostym językiem tłumaczę nawet najbardziej zawiłe kwestie gramatyczne.

Co mówią moi uczniowie:

Od dwóch lat mieszkam w kraju, gdzie językiem urzędowym jest angielski. Zawsze chciałam wyjechać z mężem za granicę i móc bez trudu porozumiewać się w tym języku, a ze względu na mój zawód (pośrednik nieruchomości oraz rzeczoznawca majątkowy) umiejętność komunikacji w języku angielskim jest dla mnie wręcz niezbędna. 

Po roku regularnej pracy z Paolą zaczęłam mówić po angielsku i już się tego nie boję. Dzięki naszym wspólnym lekcjom zaczęłam przede wszystkim więcej rozmawiać, ale też chętniej czytam po angielsku i oglądam więcej filmów w tym języku. 

Atmosfera na lekcjach bardzo mi się podoba, a nasza forma nauki w ogóle mnie nie stresuje i dzięki temu mogę się skupić tylko i wyłącznie na mówieniu. Jednocześnie  Paola wpiera mnie i zachęca do samodzielnej nauki przez czytanie i oglądanie materiałów po angielsku.

 Jeśli coś jest niejasne, Paola z dużym spokojem tłumaczy mi to samo zagadnie wiele razy, dlatego nigdy nie boję się przyznać jeśli czegoś nie rozumiem. Bardzo długo nie mogłam zrozumieć pewnych konstrukcji gramatycznych, a Paola skutecznie i z dużą wyrozumiałością mi je wytłumaczyła i pokazała jak je wykorzystać w mowie potocznej. Okazało się, że mieszkając za granicą ich znajomość jest dla mnie niezbędna!

Paola jest bardzo sympatyczną osobą, a dzięki tak tak miłej atmosferze na lekcjach po prostu przestałam się stresować i obawiać popełniania błędów. Polecam lekcje angielskie z Paolą każdemu!

Barbara Ciborowska

Lekcje indywidualne z Paolą dają niesamowicie dużo satysfakcji. Postanowiłam rozpocząć naukę angielskiego ze względu na zmianę zamieszkania, ale też po to, żeby wreszcie odważyć się mówić po angielsku. 

Postęp w przełamywaniu bariery językowej jest naprawdę widoczny – ja widzę to na co dzień, kiedy nie tylko rozumiem co mówią do mnie inne osoby (anglojęzyczne), ale też kiedy odpowiadam im na pytania nie wstydząc się. Jednym z największych plusów jest to, że na lekcjach oprócz konwersacji, Paola zwraca dużą uwagę na poprawną wymowę, odmianę, użycie czasów. Lekcje są bezstresowe. Paola tworzy miłą, przyjacielską atmosferę, która po prostu zachęca do mówienia po angielsku. 

Wiktoria Szpineta

Cały kurs angielskiego przebiegł w doskonałej, miłej i sympatycznej atmosferze. Mój początkowy stres był w ogóle niepotrzebny, a obawy, że jestem słabsza niż inni w tak miłym otoczeniu i wsparciu odeszły w zapomnienie. Sama możliwość regularnego kontaktu z językiem sprawiła, że poczułam się pewniej. Na pewno moje otoczenie dostrzegło zmianę językową. 

Justyna Wajs

Dla kogo jest ten kurs?

Z

Program grupowy jest stworzony przede wszystkim dla osób, które chcą pokonać blokadę językową i poczuć się pewniej w konwersacjach po angielsku otwierając się jednocześnie na rozmowy w grupie. Kurs jest skierowany zarówno do tych, którzy chcą zacząć ćwiczyć mówienie po angielsku po dłuższej przerwie, jak i do tych, którzy mają już za sobą indywidualne konwersacje z lektorem, ale chcieliby otworzyć się na rozmowy z innymi osobami po angielsku, w tym na rozmowy w większym gronie.

Z

Na programie grupowym bardzo skorzystają osoby, które już czują się dość swobodnie w rozmowie jeden na jeden, ale wciąż nie czują się pewnie rozmawiając po angielsku w grupie, lub po prostu w rozmowie z nowymi osobami.

Z

Mój kurs grupowy tworzę ze szczególną myślą o osobach, które czują lęk i blokadę przed mówieniem po angielsku i dla których bardzo istotne jest poczucie bezpieczeństwa, swobody, zaufania i wsparcia na zajęciach.

Kurs Wyczyść swój angielski z błędów

Jakich technik używam?

koncentracja na rozwijaniu umiejętności spontanicznej wypowiedzi przy jednoczesnym stałym podnoszeniu poziomu językowego

Pozytywne wzmacnianie i techniki nauczania wspierające między innymi przełamywanie lęku przed mówieniem, nauka w bezstresowej i przyjaznej atmosferze, budowanie pozytywnej motywacji.

Metoda flipped classroom, czyli samodzielna praca z materiałami przed spotkaniami z lektorem dla osiągnięcia jak najlepszych efektów nauki

Nauka gramatyki angielskiej oparta na typowych błędach językowych (obecna w kursach na platformie online)

English with Paola, Paola Menin
Z

W programie grupowym najbardziej wartościowa jest obecność innych osób, która stwarza wyjątkową okazję do oswojenia się z mówieniem po angielsku w obecności innych i z rozmawianiem po angielsku w grupie.

Z

Dzięki pracy grupowej dużo efektywniej przełamiesz lęk i wstyd przed mówieniem po angielsku i oswoisz się używaniem tego języka spontanicznie i w większym gronie, czyli sytuacji komunikacyjnej, która najczęściej sprawia nam problemy.

Z

Dzięki obecności innych osób i grupowym mentoringu otrzymasz niezbędne wsparcie, motywację i okazję do wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami zajęć.

Z

To niezwykle rozwijający program w szczególności dla tych, którzy mają za sobą zajęcia indywidualne, ale chcą się otworzyć na pracę w grupie

Kurs inny niż wszystkie

Ile czasu potrzebujesz na uczestnictwo w tym kursie?

Z

Spotykamy się raz w tygodniu na 60 minutowe lekcje grupowe skupione na rozmowie.

Z

Oprócz tego będę Ci wysyłać materiały, z którymi będziesz zapoznawać się przed każdym spotkaniem oraz dodatkowe prace do wykonania związane z indywidualnym ćwiczeniem konwersacji. Takie „prace domowe” mogą zająć od 10 do 30 minut w zależności od materiału

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO MNIE!