fbpx

Konwersacyjne lekcje grupowe z angielskiego

Pokonaj lęk przed mówieniem po angielsku i zacznij rozmawiać swobodnie w bezpiecznej i pełnej wsparcia atmosferze!

Angielski - grupa dla osób mieszkających za granicą

Zajęcia grupowe z angielskiego specjalnie dla osób, które mieszkają za granicą i które chcą zacząć mówić po angielsku pewniej i płynniej.

Grupy do 4 osób

Spotkania raz w tygodniu (60 minut)

Angielski - grupa B1-B2 / 60 minut tygodniowo

Zajęcia grupowe z angielskiego dla osób na poziomie B1 i B2, które chcą nabrać większej pewności siebie w mówieniu po angielsku w grupie.

Grupy do 4 osób

Spotkania raz w tygodniu (60 minut)

Angielski - grupa B1-B2 / intensywny

Zajęcia grupowe z angielskiego dla osób, które chcą szybko i skutecznie pokonać lęk przed mówieniem po angielsku.

Grupy do 4 osób

Spotkania raz w tygodniu po 90 minut lub dwa razy w tygodniu po 45 minut

Konwersacyjna grupa z angielskiego jest dla Ciebie jeśli:

👉 Czujesz lęk przed mówieniem po angielsku, szczególnie w obecności większej grupy osób

👉 Szukasz zajęć z angielskiego z przyjazną atmosferą pełną wsparcia, na których będziesz czuć się po prostu bezpiecznie i komfortowo

👉 Chcesz pokonać blokadę językową i poczuć się pewniej mówiąc po angielsku, nawet w obecności innych

👉 Chcesz uczestniczyć w zajęciach z angielskiego w małej grupie (do 4 osób) w 100% skupionych na rozwijaniu umiejętności konwersacji i pokonywanie blokady językowej

👉 Masz w sobie dużo empatii i wyrozumiałości wobec innych, zamiast krytyki wybierasz wsparcie i tego samego oczekujesz od innych

Jeśli odpowiadasz „TAK” to właśnie Ciebie szukamy! 😊

English with Paola, lekcje indywidualne angielskiego online

Cześć! Miło Cię poznać!

Paola Menin, lektorka angielskiego, studentka psychologii

Nazywam się Paola i od lat pomagam dorosłym uczniom poczuć się pewniej w angielskim.

Łączę nauczanie angielskiego z wiedzą zaczerpniętą z psychologii aby pomóc moim uczniom przede wszystkim skutecznie pokonać blokadę językową i lęk przed mówieniem po angielsku oraz nabrać większej pewności siebie w tym języku.

W pracy grupowej najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa, atmosfera zaufania i wsparcia – dzięki temu z każdym kolejnym spotkaniem coraz bardziej otwieramy się na mówienie po angielsku w obecności innych osób.

 

Dlaczego warto wybrać konwersacyjne zajęcia grupowe z angielskiego?

Jeśli czujesz  lęk przed mówieniem po angielsku, to istnieje duża szansa, że Twoja blokada językowa jest jeszcze większa w grupie.

Przeprowadziłam tysiące konwersacyjnych lekcji indywidualnych i wiem, że są takie osoby, które po kilku miesiącach indywidualnej współpracy zauważają, że czują się dużo swobodniej rozmawiając ze mną po angielsku, ale wciąż obawiają się mowić w obecności innych osób.

I mimo że rozmowa jeden na jeden idzie im dużo lepiej niż wcześniej, uczestniczenie w rozmowie po angielsku w grupie wciąż wydaje się im ogromnym wyzwaniem. Powraca uczucie blokady językowej i lęku przed byciem ocenianym przez innych.

Rozpoczęcie zajęć konwersacyjnych w grupie dla takich osób może mieć znacznie większą wartość niż kontynuowanie zajęć indywidualnych!

Konwersacyjne lekcje grupowe to:

Bezpieczna i przyjazna atmosfera pełna wsparcia

Małe i kameralne grupy (do 4 osób) oraz bezpieczna, bezstresowa i przyjazna atmosfera pełna wsparcia

100% Koncentracji na ćwiczeniu konwersacji

100 % koncentracji na ćwiczeniu mówienia i prowadzenia swobodnej konwersacji po angielsku oraz pokonywania blokady językowej

Angażujące zajęcia dopasowane do Ciebie

Angażujące lekcje dopasowane do potrzeb, zainteresowań i preferencji uczestników – to Ty decydujesz jakie tematy masz ochotę poruszać na zajęciach!

ZACZNIJ MÓWIĆ SWOBODNIE! 100% ĆWICZEŃ KONWERACYJNYCH

Niestety wśród wielu osób panuje przekonanie, że zajęcia grupowe są mniej efektywne niż indywidualne – TO NIEPRAWDA! 

Wiele z nas ma wrażenie, że na zajęciach grupowych nauczyciel poświęca nam mniej czasu i mamy mniej możliwości aby ćwiczyć mówienie, bo to nauczyciel wyznacza po kolei kto ma na przykład odpowiedzieć na zadane wcześniej pytanie, a w tym czasie inni czekają i się nudzą.

Na moich grupowych zajęciach jest inaczej! 🙂

Zajęcia są skoncentrowane na dynamicznym rozwijaniu umiejętności spontanicznej konwersacji w grupie. To oznacza, że wszyscy uczestnicy aktywnie biorą udział w każdym z zadań konwersacyjnych prowadzonych podczas lekcji.

Zamiast odpowiadać na konkretne pytania zadawane przez nauczyciela, uczestnicy przez całą lekcję aktywnie ćwiczą prowadzenie konwersacji w języku angielskim między sobą i uczą się jak radzić sobie z różnymi wyzwaniami w angielskim.

Lekcje angielskiego online, uczennica

Przełam lęk przed mówieniem po angielsku w bezpiecznej atmosferze i przy wsparciu innych

Jedną z najczęstszych przyczyn problemów z angielskim jest po prostu poczucie lęku i wstydu przed mówieniem.

Boimy się, że będziemy popełniać błędy, że się zatniemy, że inni nas będą osądzać i krytykować lub wyśmiewać…

Dlatego tak ważne jest aby zacząć zmieniać swoje nastawienie do mówienia po angielsku i pracować nad pokonywaniem blokady językowej.

Na grupowych lekcjach przełamujemy tę blokadę językową przede wszystkim dzięki bezpiecznej, bezstresowej i przyjaznej atmosferze pełnej wsparcia. Nie ma tu miejsca na krytykę ani ocenianie. Robimy za to miejsce na próbowanie, popełnianie błędów, zacinanie się – tu nic złego Ci nie grozi i możesz poczuć się swobodnie:)

Jako prowadząca zajęcia dbam o to aby każdy czuł się na lekcji dobrze i bezpiecznie, a dzięki temu by zmnieszał się poziom lęku i stresu związanych z mówieniem po angielsku.

English with Paola, lekcje angielskiego, Paola Menin

Co mówią moi uczniowie?

Od dwóch lat mieszkam w kraju, gdzie językiem urzędowym jest angielski. Zawsze chciałam wyjechać z mężem za granicę i móc bez trudu porozumiewać się w tym języku, a ze względu na mój zawód (pośrednik nieruchomości oraz rzeczoznawca majątkowy) umiejętność komunikacji w języku angielskim jest dla mnie wręcz niezbędna. 

Po roku regularnej pracy z Paolą zaczęłam mówić po angielsku i już się tego nie boję. Dzięki naszym wspólnym lekcjom zaczęłam przede wszystkim więcej rozmawiać, ale też chętniej czytam po angielsku i oglądam więcej filmów w tym języku. 

Atmosfera na lekcjach bardzo mi się podoba, a nasza forma nauki w ogóle mnie nie stresuje i dzięki temu mogę się skupić tylko i wyłącznie na mówieniu. Jednocześnie  Paola wpiera mnie i zachęca do samodzielnej nauki przez czytanie i oglądanie materiałów po angielsku.

 Jeśli coś jest niejasne, Paola z dużym spokojem tłumaczy mi to samo zagadnie wiele razy, dlatego nigdy nie boję się przyznać jeśli czegoś nie rozumiem. Bardzo długo nie mogłam zrozumieć pewnych konstrukcji gramatycznych, a Paola skutecznie i z dużą wyrozumiałością mi je wytłumaczyła i pokazała jak je wykorzystać w mowie potocznej. Okazało się, że mieszkając za granicą ich znajomość jest dla mnie niezbędna!

Paola jest bardzo sympatyczną osobą, a dzięki tak tak miłej atmosferze na lekcjach po prostu przestałam się stresować i obawiać popełniania błędów. Polecam lekcje angielskie z Paolą każdemu!

Barbara Ciborowska

Uczę się języka angielskiego już od dawna i zawsze miałam problem żeby zacząć swobodnie mówić, bo zawsze bałam się, że popełnię jakiś błąd i wszyscy to zauważą… Z Paolą uczę się angielskiego już jakiś czas i dopiero luźna i koleżeńska atmosfera na naszych lekcjach pomogła mi przezwyciężyć ten lęk i zacząć rozmawiać swobodniej.

Paola jest wyjątkowo sympatyczną i ciepłą osobą, która ma  cierpliwość do tłumaczenia i powtarzania tego samego nawet po dziesięć razy, dodatkowo ma dar nauczania i wierzę, że każdego jest w stanie nauczyć angielskiego!

Polecam zajęcia wszystkim, zarówno początkującym jak i zaawansowanym.

Marta Cegielska

Lekcje z Paolą dają niesamowicie dużo satysfakcji. Postanowiłam rozpocząć naukę angielskiego ze względu na zmianę zamieszkania, ale też po to, żeby wreszcie odważyć się mówić po angielsku. 

Postęp w przełamywaniu bariery językowej jest naprawdę widoczny – ja widzę to na co dzień, kiedy nie tylko rozumiem co mówią do mnie inne osoby (anglojęzyczne), ale też kiedy odpowiadam im na pytania nie wstydząc się.

Jednym z największych plusów jest to, że na lekcjach oprócz konwersacji, Paola zwraca dużą uwagę na poprawną wymowę, odmianę, użycie czasów. Lekcje są bezstresowe. Paola tworzy miłą, przyjacielską atmosferę, która po prostu zachęca do mówienia po angielsku. 

Wiktoria Szpineta

Cały kurs angielskiego przebiegł w doskonałej, miłej i sympatycznej atmosferze. Mój początkowy stres był w ogóle niepotrzebny, a obawy, że jestem słabsza niż inni w tak miłym otoczeniu i wsparciu odeszły w zapomnienie. Sama możliwość regularnego kontaktu z językiem sprawiła, że poczułam się pewniej. Na pewno moje otoczenie dostrzegło zmianę językową. 

Justyna Wajs

Jak dołączyć do grupy?

w

Krok 1: Umów się na darmową konsultację ze mną

Krok 2: Wybierz grupę, która najbardziej Ci odpowiada

Krok 3: Zacznij konwersacje grupowe!

Często zadawane pytania

Jak mogę dołączyć do grupy?

Aby dołączyć do jednej z grup, umów się ze mną najpierw na darmową, niezobowiązującą konsultację, podczas której omówimy Twój aktualny poziom językowy, Twoje potrzeby i preferencje dotyczące grupy oraz odpowiem na Twoje pytania lub wątpliwości.

Po spotkaniu będę mogła przydzielić Cię do grupy, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Ile kosztuje udział w konwersacyjncyh zajęciach grupowych?

Miesięczny udział w grupie konwersacyjnej kosztuje 

Kiedy odbywają się zajęcia?

Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Donec velit neq

Czy mogę zmienić termin zajęć w trakcie ich trwania?

Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Donec velit neq

Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit?

Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Donec velit neq

Czy mogę otrzymać fakturę?

Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Donec velit neq

Location

1235 Divi Theme St.
San Francisco, CA 92335

Contact

(333) 394-2342
info@divibuilder.com

Hours

M – F : 8am–5pm

Sat : 11am–6pm

Sun : Closed