fbpx

Angielski – lekcje indywidualne

Angielski – Lekcje indywidualne 

English with Paola, lekcje indywidualne angielskiego online

Indywidualne lekcje angielskiego online

Indywidualne zajęcia online z angielskiego są przeznaczone dla osób, które chcą skutecznie podnieść swój poziom językowy lub stoją przed ważnym wyzwaniem językowym, takim jak egzamin z języka angielskiego, rozmowa o pracę po angielsku, wyjazd za granicę.

– chcesz podnieść skutecznie swój poziom angielskiego

– stoisz przed ważnym wyzwaniem językowym, takim jak egzamin z angielskiego, rozmowa o pracę po angielsku, wyjazd za granicę, praca w międzynarodowym zespole.

Pomogę Ci nabrać pewności siebie w angielskim i mówić po angielsku swobodnie

Dobrze wiem, że lęk i wstyd przed mówieniem po angielsku to jeden z najczęstszych problemów u osób chcących zacząć mówić w tym języku.

Dlatego zawsze dbam o to, by nasze lekcje odbywały się w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Jako lektorka i studentka psychologii jestem bardzo cierpliwa, ciepła i otwarta na osoby, z którymi pracuję.

Twój komfort podczas lekcji jest dla mnie bardzo ważny, bo to on pozwoli Ci oswoić się z mówieniem po angielsku i przełamać strach.

Chcę by nasze lekcje były dopasowane przede wszystkim do Ciebie i Twoich indywidualnych potrzeb

Lekcje angielskiego online, uczennica

Jak wyglądają lekcje indywidualne angielskiego ze mną?

– możesz rozpocząć lekcje indywidualne niezależnie od swojego aktualnego poziomu angielskiego

– lekcje dopasowane są w całości do Twoich aktualnych potrzeb

– lekcje odbywają się online

– pojedyncza lekcja trwa 60 min

– umawiamy się na regularne cotygodniowe spotkania

– lekcje odbywają się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, która pomaga pokonać lęk i stres związany z mówieniem po angielsku oraz pomaga osiągać oczekiwane rezultaty nauki

– lekcje są w pełni dopasowane do Twoich potrzeb – Ty decydujesz, co aktualnie jest dla Ciebie najważniejsze, a ja pomagam Ci przenalizować Twoje cele językowe i zaplanować naszą wspólną naukę w taki sposób, aby je osiągnąć jak najszybciej.

English with Paola, lekcje angielskiego, Paola Menin

Czego wymagam od Ciebie jako ucznia / uczennicy?

Nie wierzę w “pasywną naukę”, bo z doświadczenia wiem, że to tak nie działa. Jestem za to przekonana, że sukces w nauce języka leży po obu stronach. Twoje wyniki w nauce to efekt naszej aktywnej współpracy.

Jako nauczycielka pomagam Ci ustalić Twoje cele językowe, wspieram Cię w przełamywaniu blokady językowej, pomagam Ci zrozumieć gramatykę i dzielę się swoją wiedzą. Poprowadzę Cię przez różne etapy nauki tak, abyś bezstresowo mógł odnieść jak najlepsze efekty nauki w jak najkrótszym czasie.

Ogromnie zależy mi na rezultatach moich uczniów, dlatego wymagam regularności w spotkaniach, zaglądania do materiałów między lekcjami (nawet jeśli zajmuje to tylko 10 minut) i dokładania starań, by jak najlepiej i jak najaktywniej czerpać z naszej współpracy.

 

Twoja inwestycja:

25,00 € / 115,00 zł spotkanie 60 minut

Co mówią moi uczniowie?

Od dwóch lat mieszkam w kraju, gdzie językiem urzędowym jest angielski. Zawsze chciałam wyjechać z mężem za granicę i móc bez trudu porozumiewać się w tym języku, a ze względu na mój zawód (pośrednik nieruchomości oraz rzeczoznawca majątkowy) umiejętność komunikacji w języku angielskim jest dla mnie wręcz niezbędna. 

Po roku regularnej pracy z Paolą zaczęłam mówić po angielsku i już się tego nie boję. Dzięki naszym wspólnym lekcjom zaczęłam przede wszystkim więcej rozmawiać, ale też chętniej czytam po angielsku i oglądam więcej filmów w tym języku. 

Atmosfera na lekcjach bardzo mi się podoba, a nasza forma nauki w ogóle mnie nie stresuje i dzięki temu mogę się skupić tylko i wyłącznie na mówieniu. Jednocześnie  Paola wpiera mnie i zachęca do samodzielnej nauki przez czytanie i oglądanie materiałów po angielsku.

 Jeśli coś jest niejasne, Paola z dużym spokojem tłumaczy mi to samo zagadnie wiele razy, dlatego nigdy nie boję się przyznać jeśli czegoś nie rozumiem. Bardzo długo nie mogłam zrozumieć pewnych konstrukcji gramatycznych, a Paola skutecznie i z dużą wyrozumiałością mi je wytłumaczyła i pokazała jak je wykorzystać w mowie potocznej. Okazało się, że mieszkając za granicą ich znajomość jest dla mnie niezbędna!

Paola jest bardzo sympatyczną osobą, a dzięki tak tak miłej atmosferze na lekcjach po prostu przestałam się stresować i obawiać popełniania błędów. Polecam lekcje angielskie z Paolą każdemu!

Barbara Ciborowska

Uczę się języka angielskiego już od dawna i zawsze miałam problem żeby zacząć swobodnie mówić, bo zawsze bałam się, że popełnię jakiś błąd i wszyscy to zauważą… Z Paolą uczę się angielskiego już jakiś czas i dopiero luźna i koleżeńska atmosfera na naszych lekcjach pomogła mi przezwyciężyć ten lęk i zacząć rozmawiać swobodniej.

Paola jest wyjątkowo sympatyczną i ciepłą osobą, która ma  cierpliwość do tłumaczenia i powtarzania tego samego nawet po dziesięć razy, dodatkowo ma dar nauczania i wierzę, że każdego jest w stanie nauczyć angielskiego!

Polecam zajęcia wszystkim, zarówno początkującym jak i zaawansowanym.

Marta Cegielska

Lekcje z Paolą dają niesamowicie dużo satysfakcji. Postanowiłam rozpocząć naukę angielskiego ze względu na zmianę zamieszkania, ale też po to, żeby wreszcie odważyć się mówić po angielsku. 

Postęp w przełamywaniu bariery językowej jest naprawdę widoczny – ja widzę to na co dzień, kiedy nie tylko rozumiem co mówią do mnie inne osoby (anglojęzyczne), ale też kiedy odpowiadam im na pytania nie wstydząc się.

Jednym z największych plusów jest to, że na lekcjach oprócz konwersacji, Paola zwraca dużą uwagę na poprawną wymowę, odmianę, użycie czasów. Lekcje są bezstresowe. Paola tworzy miłą, przyjacielską atmosferę, która po prostu zachęca do mówienia po angielsku. 

Wiktoria Szpineta

Cały kurs angielskiego przebiegł w doskonałej, miłej i sympatycznej atmosferze. Mój początkowy stres był w ogóle niepotrzebny, a obawy, że jestem słabsza niż inni w tak miłym otoczeniu i wsparciu odeszły w zapomnienie. Sama możliwość regularnego kontaktu z językiem sprawiła, że poczułam się pewniej. Na pewno moje otoczenie dostrzegło zmianę językową. 

Justyna Wajs

Jakich technik używam?

koncentracja na rozwijaniu umiejętności spontanicznej wypowiedzi przy jednoczesnym stałym podnoszeniu poziomu językowego

Pozytywne wzmacnianie, techniki nauczania zaczerpnięte z psychologii i wspierające samoocenę ucznia oraz przełamywanie lęku przed mówieniem, nauka holistyczna w bezstresowej i przyjaznej atmosferze, budowanie pozytywnej motywacji.

Metoda flipped classroom, czyli samodzielna praca z materiałami przed spotkaniami z lektorem dla osiągnięcia jak najlepszych efektów nauki

Nauka gramatyki angielskiej oparta na typowych błędach językowych (obecna w kursach na platformie online)

Chcesz uczyć się angielskiego ze mną? Napisz do mnie i umów się na bezpłatną konsultację za pomocą formularza poniżej lub napisz do mnie na adres: paola@paolamenin.com

10 + 14 =

Kim jestem?

Nazywam się Paola i od lat pomagam osobom stojącym przed dużymi wyzwaniami językowymi takimi jak mieszkanie i praca za granicą, praca lub studia w międzynarodowym zespole, rozmowa o pracę po angielsku czy ważny egzamin językowy w przełamaniu lęku przed mówieniem po angielsku, rozwijaniu umiejętności spontanicznej rozmowy po angielsku i pokonaniu językowej blokady.

Oprócz pracy z dorosłymi jako trenerka angielskiego, studiuję psychologię na Otwartym Uniwersytecie Katalońskim, dzięki czemu łączę psychologię z nauczaniem i wykorzystuję techniki zaczerpnięte z psychologii aby pomóc moim uczniom odnieść jak najlepsze rezultaty w nauce języka.

Moi uczniowie już na pierwszym spotkaniu zaczynają mówić po angielsku bez względu na swój aktualny poziom, a już po pierwszych kilku spotkaniach odczuwają znacznie wiekszą swobodę w mówieniu po angielsku i obniżony poziom stresu z tym związany.

W moich kursach online wzięło udział już ponad 3000 osób!

Paola Menin, English with Paola o mnie

CZĘSTE PYTANIA I ODPOWIEDZI

jaki muszę mieć poziom by uczestniczyć w lekcjach?

Z

W lekcjach indywidualnych możesz uczestniczyć niezależnie od aktualnego poziomu. Pracuję zarówno z uczniami początkującymi, jak i osobami na wyższych poziomach.

Czy lekcje indywidualne przygotują mnie do egzaminu językowego lub rozmowy o pracę po angielsku?

Z

Jak najbardziej! Lekcje są dopasowane w całości do Twoich aktualnych potrzeb.

Czy lekcje indywidualne pomogą mi w przełamaniu lęku przed mówieniem po angielsku i blokady językowej?

Z

Tak! Trening konwersacyjny i praca nad lękiem przed mówieniem po angielsku oraz blokadą językową to moje specjalności:) Moi uczniowie mówią, że przestają odczuwać lęk i zaczynają czuć się pewniej w angielskim już po kilku pierwszych spotkaniach!

Jak wygląda płatność za zajęcia?

Z

Płatność za zajęcia jest dokonywana z góry na wybraną liczbę godzin (zazwyczaj za zaplanowane zajęcia w danym miesiącu).

Z

Płatność może być dokonana poprzez sklep internetowy kartą, przez aplikację PayPal, Apple Pay lub przelewem w złotówkach lub w euro.

Jak wygląda kwestia odwoływania / zmiany terminu umówionych lekcji?

Z

Bardzo szanuję mój czas, tak samo jak szanuję czas moich uczniów. Czas to najcenniejszy zasób jaki posiadamy! Dlatego na samym początku zajęć ustalamy zasady dotyczące terminów zajęć, zmian w grafiku oraz spóźnień, które będą wspierać naszą współpracę i pomagać w osiągnięciu jak najlepszych rezultatów w nauce przy jak najefektywniejszych wykorzystaniu naszego czasu.

Z

Regularność zajęć jest kluczem do osiągnięcia świetnych wyników w nauce, dlatego umawiamy się z uczniami na regularne cotygodniowe spotkania (zazwyczaj raz lub dwa razy w tygodniu). Rozumiem jednak, że od czasu do czasu mogą się zdarzyć nieprzewidziane sytuacje (mi też czasem się zdarzają!) Dlatego zawsze umawiam się z uczniami tak, że w razie potrzeby mogą bezpłatnie przełożyć pojedyczne zajęcia jeśli poinformują mnie o tym na minimum 24 godziny przed umówioną lekcją. Warto jednak pamiętać, że dobrze, aby takie sytuacje zdarzały się jak najrzadziej ze względu na to, że mam dużą ilość lekcji w tygodniu i ograniczone terminy, w których można te zajęcia odrobić,

Z

Opłacone zajęcia można przełożyć na wyżej wymienionych warunkach i odrobić w innym dogodnym terminie, ale nie można ich zupełnie odwołać na zasadzie zwrotu kosztów.

Z

W przypadku spóźnienia ze strony ucznia lekcje nie będą mogły być wydłużone ze względu na zaplanowane spotkania z innymi uczniami danego dnia.

Jakie terminy zajęć są dostępne?

Z

Aby skonsultować dostępne terminy zajęć indywidualnych napisz do mnie na adres paola@paolamenin.com lub skontaktuj się za pomocą formularza dostępnego na stronie.

CZY MOGĘ OTRZYMAĆ FAKTURĘ Za lekcje?

Z

Oczywiście! Wystarczy, że napiszesz swoje dane do faktury z prośbą o jej wystawienie przy składaniu zamówienia lub napiszesz do mnie na adres: paola@paolamenin.com

Wciąż nie mam pewności czy to dla mnie…

Z

Jeśli wciąż nie masz pewności czy lekcje ze mną są odpowiednie dla Ciebie, możesz umówić się ze mną bez żadnych zobowiązań na 15-minutową darmową konsultację, na której odpowiem na Twoje pytania i rozjaśnię wszelkie wątpliwości. Aby umówić się na darmową konsultację napisz do mnie na adres: paola@paolamenin.com lub wypełnij formularz kontaktowy powyżej.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO MNIE!