fbpx

Odbierz swoją zniżkę -50% na szkolenie MASTERCLASS o czasach angielskich!

W podziękowaniu za pobranie ściągi otrzymujesz ode mnie -50% zniżki na jedną z moich najpopularniejszych lekcji MASTERCLASS  o czasach angielskich z kursu OPANUJ SZYBKO CZASY ANGIELSKIE:

Twoja cena: 120,00 59,00 zł

Dostęp do lekcji video masterclass Opanuj Szybko Czasy Angielskie

Zestaw ćwiczeń do lekcji o czasach angielskich

Gramatyka express, Opanuj czasy angielskie , MASTERCLASS

W zaledwie 30 minut uporządkujesz skutecznie swoją wiedzę o czasach angielskich.

Dowiesz się jak bardzo łatwo zapamiętać i rozróżniać wszystkie czasy angielskie

Przećwiczysz razem ze mną rozpoznawanie czasów angielskich w zaledwie kilka minut

Otrzymasz praktyczny zestaw ćwiczeń, dzięki któremu powtórzysz nabytą na lekcji wiedzę, aby móc ją utrwalić i wprowadzić w życie!

Świetna lekcja! Wszystko przekazane bez nadmiaru informacji w bardzo jasny i zrozumiały sposób. Ta lekcja bardzo mi poukładała w głowie wiedzę z kilku lat nauki angielskiego – dziękuję!

– Piotrek

 

Paola, moduł 1 kursu o czasach jest fantastyczny, gdyby ktoś mi kiedyś wytłumaczył to w tak prosty sposób to inaczej życie bym sobie ułozyła!:D Dziękuję!

– Wioletta

Kim jestem?

Nazywam się Paola Menin i od lat pomagam dorosłym osobom nabrać pewności siebie w angielskim tak, by mogły mówić w tym języku swobodnie i spełniać swoje marzenia. 

Zajmuję się nie tylko nauczaniem angielskiego, ale i psychologią nauki języków obcych, dzięki czemu tworzę naprawdę skuteczne materiały i opracowuję wyjątkowe strategie nauki angielskiego, które pomogą Ci osiągnąć Twój cel.

Dzięki swojej skuteczności mam na koncie kilkadziesiąt udanych długoterminowych współprac indywidualnych, a w moich cyklicznych kursach online wzięło udział już ponad 1500 osób!

 

Copyright: Paola Menin – Polityka Prywatności