fbpx

O mnie

Hej, miło Cię poznać!

Nazywam się Paola. Jestem lektorką angielskiego, pasjonatką języków obcych i e-learningu oraz studentką zakochaną w psychologii.

Co robię?

 

Przede wszystkim PRZEŁAMUJĘ JĘZYKOWE LĘKI, czyli dbam o to, by każdy mój uczeń poczuł się pewniej mówiąc po angielsku.

Już teraz możesz pobrać mój darmowy poradnik o tym, jak pokonać lęk przed mówieniem po angielsku.

A jeśli jesteś jedną z tych osób, które mają problem z SYSTEMATYCZNOŚCIĄ i MOTYWACJĄ, lub po prostu nie masz czasu na regularny kurs w szkole językowej, na pewno spodobają Ci się moje kursy e-mail, które są stworzone właśnie po to, by w krótkim czasie i w systematyczny oraz ciekawy sposób nauczyć Cię konkretnych wyrażeń i konstrukcji.

Od lat zajmuję się profesjonalnie językami obcymi. Jako córka bardzo utalentowanych lektorów pochodząca z dwujęzycznej rodziny, od zasze byłam zakochana w nauce języków obcych, a szeczególnie w języku angielskim. Obecnie oferuję kursy angielskiego online, bazujące przede wszystkim na konwersacjach w przyjaznej atmosferze. Moim priorytetem jest to, by uczniowie czuli się na moich lekcjach komfortowo i oswoili lęk przed mówieniem. Na moich lekcjach będziesz rozwijać nie tylko słownictwo i gramatykę, ale i umiejętność spontanicznej wypowiedzi, którą zdecydowanie stawiam na pierwszym miejscu.

 

O mnie bardziej prywatnie

Obecnie mieszkam w Barcelonie, gdzie pracuję jako lektorka i jednocześnie studiuję psychologię na Uniwersytecie Katalońskim. Psychologia jest jedną z moich największych pasji, która pozwala mi rozwijać również moje umiejętności nauczycielskie. W nauce języka najbardziej stawiam na trenowanie spontaniczności wypowiedzi, bo to ona najczęściej jest wyznacznikiem naszych prawdziwych umiejętności językowych. Lubię uczyć kreatywnie i z wykorzystaniem najnowszych technologii. Uwielbiam jogę, długie spacery i Hiszpanię, w której od kilku lat jestem zakochana po uszy:)