fbpx

Otwórz się na angielski!

Letni intensywny kurs konwersacyjny, dzięki któremu pokonasz lęk przed mówieniem po angielsku i przełamiesz blokadę językową

Co powiesz na kurs angielskiego z naprawdę dobrą energią, który pomoże Ci raz na zawsze pokonać lęk przed mówieniem i przełamać blokadę językową? I w dodatku jest elastyczny?:)

To kurs dla Ciebie jeśli chcesz…

…zacząć mówić swobodnie po angielsku i już się tego nie bać

…pokonać blokadę językową i poczuć się pewniej w angielskim

… uczyć się języka w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze, pełnej wzajemnego wsparcia, zrozumienia i cierpliwości 

… wziąć udział w lekcjach, które są ciekawe, dopasowane do Twoich zainteresowań i które w naturalny sposób pozwolą Ci nauczyć komunikować się swobodnie po angielsku 

Spotkania online z Paolą dały mi bardzo dużo pewności siebie. Po dwóch miesiącach lekcji poczułam się dużo swobodniej w wyrażaniu swoich myśli w języku angielskim. Nabrałam też trochę więcej odwagi i nie czułam już tak dużego stresu związanego z sytuacjami, gdzie będę zmuszona rozmawiać po angielsku.

Te lekcje były moimi pierwszymi lekcjami angielskiego, o których mogę powiedzieć, że była to dla mnie przyjemność.

Konwersacje z Paolą są jak rozmowy ze starym dobrym przyjacielem, nie wywołują takiego stresu jak przed oceniającym Cię nauczycielem. Otrzymałam od niej bardzo dużo zrozumienia i empatii. Dziękuję Ci że jesteś i wspierasz takie osoby jak ja w pokonywaniu własnego lęku.

Ania Bajorska opinia lekcje angielskiego

Anna Bajorska

Programistka 

Po regularnej pracy z Paolą zaczęłam mówić po angielsku i już się tego nie boję. Dzięki naszym wspólnym lekcjom zaczęłam przede wszystkim więcej rozmawiać, ale też chętniej czytam po angielsku i oglądam więcej filmów w tym języku. 

Atmosfera na lekcjach bardzo mi się podoba, a nasza forma nauki w ogóle mnie nie stresuje i dzięki temu mogę się skupić tylko i wyłącznie na mówieniu. Jednocześnie  Paola wpiera mnie i zachęca do samodzielnej nauki przez czytanie i oglądanie materiałów po angielsku.

 Jeśli coś jest niejasne, Paola z dużym spokojem tłumaczy mi to samo zagadnie wiele razy, dlatego nigdy nie boję się przyznać jeśli czegoś nie rozumiem.

Paola jest bardzo sympatyczną osobą, a dzięki tak tak miłej atmosferze na lekcjach po prostu przestałam się stresować i obawiać popełniania błędów.

Barbara Ciborowska

Rzeczoznawca majątkowy

Uczę się języka angielskiego już od dawna i zawsze miałam problem żeby zacząć swobodnie mówić, bo zawsze bałam się, że popełnię jakiś błąd i wszyscy to zauważą… Z Paolą uczę się angielskiego już jakiś czas i dopiero luźna i koleżeńska atmosfera na naszych lekcjach pomogła mi przezwyciężyć ten lęk i zacząć rozmawiać swobodniej.

Paola jest wyjątkowo sympatyczną i ciepłą osobą, która ma  cierpliwość do tłumaczenia i powtarzania tego samego nawet po dziesięć razy, dodatkowo ma dar nauczania i wierzę, że każdego jest w stanie nauczyć angielskiego!

Opinie, Marta Cegielska, lekcje indywidualne angielskiego, Paola Menin

Marta Cegielska

Asystentka notariusza

Cały kurs angielskiego przebiegł w doskonałej, miłej i sympatycznej atmosferze. Mój początkowy stres był w ogóle niepotrzebny, a obawy, że jestem słabsza niż inni w tak miłym otoczeniu i wsparciu odeszły w zapomnienie. Sama możliwość regularnego kontaktu z językiem sprawiła, że poczułam się pewniej. Na pewno moje otoczenie dostrzegło zmianę językową.
 

Justyna Wajs

Pracuje dla Instytutu Agrofizyki PAN

Lekcje dają niesamowicie dużo satysfakcji. Postanowiłam rozpocząć naukę angielskiego ze względu na zmianę zamieszkania, ale też po to, żeby wreszcie odważyć się mówić po angielsku. 

Postęp w przełamywaniu bariery językowej jest naprawdę widoczny – ja widzę to na co dzień, kiedy nie tylko rozumiem co mówią do mnie inne osoby (anglojęzyczne), ale też kiedy odpowiadam im na pytania nie wstydząc się.

Jednym z największych plusów jest to, że na lekcjach oprócz konwersacji, Paola zwraca dużą uwagę na poprawną wymowę, odmianę, użycie czasów. Lekcje są bezstresowe. Paola tworzy miłą, przyjacielską atmosferę, która po prostu zachęca do mówienia po angielsku.

 

 

Opanuj czasy angielskie, opinie, Wiktoria Szpineta

Wiktoria Szpineta

Starszy Konsultant podatkowy

Do Paoli zapisałam się aby poprawić moj speaking. Lekcje są wydajne i szybko widać efekty naszej współpracy. Spotkania są bardzo ciekawe i z pewnością da się odczuć skuteczne metody nauczania.
 
Karolina Kołosińska, opinia, lekcje angielskiego

Karolina Kołosińska

Key Account Manager

Co zawiera ten kurs?

3 tygodnie zajęć konwersacyjnych online z elastycznym dostępem

 Dołączając do kursu możesz przez całe 3 tygodnie uczestniczyć w zajęciach konwersacyjnych codziennie od poniedziałku do czwartku rano lub wieczorem (lub jedno i drugie!). Kurs jest elastyczny – oznacza to, że nie musisz wcale pojawiać się na wszystkich zajęciach organizowanych w danym turnusie, ale możesz wybierać pasujące Tobie dni i godziny, a tym samym dopasowywać intensywność kursu do swoich możliwości.

Zjedź na dół aby zobaczyć dostępne godziny i turnusy.

Platforma do samodzielnej nauki

 Oprócz zajęć konwersacyjnych, otrzymasz też dostęp do platformy kursowej online, na której znajdziesz lekcje video i zadania z kursu Opanuj czasy angielskie, lekcje video z kursu Gramatyczny Masterclass oraz dostęp do zadań z kursu Wyczyść swój angielski z błędów. Otrzymasz też swoją kopię ebooka Jak pokonać lęk przed mówieniem po angielsku oraz ebooka Wyczyść swój angielski z błędów – 38 minilekcji opartych na najczęstszych błędach.

Dostęp do platformy kursowej online będzie aktywny od dnia rozpoczęcia kursu przez dwa miesiące.

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku i naszego konwersacyjnego czatu

Zamknięta grupa na Facebooku będzie nam służyć jako grupa wsparcia, w której będziemy dodawać sobie motywacji do nauki i jednocześnie wymieniać się doświadczeniami i radami dotyczącymi efektywnej nauki angielskiego. W naszej grupie będziesz mieć możliwość zadawania pytań i wyjaśniania swoich wątpliwości oraz poznasz inne osoby uczące się mowić pewnie po angielsku.

Kursy 2022 odbędą się w 3 turach

I tura:

13.06 – 30.06

 II tura:

18.07 – 4.08

III tura:

15.08 – 1.09

W każdej turze spotykamy się online przez 3 tygodnie od poniedziałku do czwartku.

zajęcia poranne: 8:30 – 9:45 lub 11:15 – 12:45

zajęcia wieczorne: 17:30 – 19:00 

 

Jak pokonujemy lęk przed mówieniem i blokadę językową na tym kursie?

INTENSYWNY KONTAKT Z JĘZYKIEM

IMMERSJA JĘZYKOWA

BEZPIECZNA ATMOSFERA WSPIERAJĄCA ROZWÓJ JĘZYKOWY

ZADANIA KONWERSACYJNE, KTÓRE NAPRAWDĘ PRZEŁAMUJĄ BLOKADĘ JĘZYKOWĄ

TRENING SPONTANICZNEJ WYPOWIEDZI

DUŻA ELASTYCZNOŚĆ PRACY I DOPASOWANIE DO UCZNIA

 

 

O mnie 

English with Paola, Paola Menin

Nazywam się Paola i od lat pracuję z dorosłymi osobami, które przez długą przerwę w nauce, nieprzyjemne doświadczenia z lekcjami angielskiego w szkole lub z innych powodów po prostu czują blokadę i obawiają się mówić po angielsku.

Jestem jednocześnie lektorką angielskiego i studentką psychologii, a moim głównym obszarem działania jest pomaganie dorosłym uczniom w pokonywaniu lęku przed mówieniem po angielsku i przełamywaniu blokady językowej oraz dodawaniu moim uczniom większej pewności siebie w angielskim, aby mogli komunikować się w tym języku swobodnie i bez obaw.

Pracując jako lektorka osób dorosłych odkryłam, że jedną z największych trudności w nauce angielskiego jest dla uczniów mówienie, a jedną z największych przeszkód – lęk przed mówieniem po angielsku i przed popełnianiem błędów.

To przez ten lęk uczniowie często nie maja kontaktu z językiem, albo unikają go jak mogą – bo wizja mówienia po angielsku po prostu ich przeraża. Jeśli też tak masz – spokojnie! To zupełnie normalne. Ale warto wiedzieć, że jest na to sposób. Aby pokonać ten lęk i stres potrzebne są regularne ciekawe i odpowiednio poprowadzone ćwiczenia konwersacyjne, które zachęcą Cię do mówienia i pomogą Ci pokonać stres z tym związany oraz rozwiną Twoje językowe umiejętności.

Podczas tego intensywnego kursu konwersacyjnego będziesz mieć mnóstwo możliwości aby w bezpiecznej atmosferze pełnej wsparcia i przy mojej profesjonalnej pomocy otworzyć się na mówienie po angielsku i odkryć, że też potrafisz komunikować się w tym języku swobodnie, mimo swoich obaw i lęków!

English with Paola, lekcje indywidualne angielskiego online

 

Wybierz pakiet dopasowany do Ciebie!

MORNING PASS

Wstęp na wszystkie zajęcia poranne

690,00 pln

✅  wstęp na wszystkie zajęcia poranne (godziny codziennie od poniedziałku do czwartku 8:30 – 9:45 lub 11:15 – 12:45)

✅  3 tygodnie intensywnego kursu konwersacyjnego z elastycznym grafikiem

✅ 2-miesięczny dostęp do platformy kursowej z kursami online o wartości ponad 800 zł

✅  webinar “Jak uczyć się języka naprawdę skutecznie”

✅ dostęp do zamkniętej grupy wsparcia i wspólnego czatu

TERMIN KURSU MOŻESZ WYBRAĆ PO KLIKNIĘCIU W GUZIK PONIŻĘJ

EVENING PASS

Wstęp na wszystkie zajęcia popołudniowe i wieczorne

690,00 PLN

✅ wstęp na wszystkie zajęcia popołudniowo-wieczorne (godziny codziennie od poniedziałku do czwartku 17:30 – 19:00) 

✅ 3 tygodnie intensywnego kursu konwersacyjnego z elastycznym grafikiem

✅ 2-miesięczny dostęp do platformy kursowej z kursami online o wartości ponad 800 zł

✅ webinar „Jak uczyć się języka naprawdę skutecznie”

✅ dostęp do zamkniętej grupy wsparcia i wspólnego czatu

TERMIN KURSU MOŻESZ WYBRAĆ PO KLIKNIĘCIU W GUZIK PONIŻEJ

FULL PASS

Wstęp na wszystkie zajęcia (poranne i popołudniowo-wieczorne)

990,00 PLN

✅ wstęp na wszystkie zajęcia poranne i popołudniowo-wieczorne

✅ 3 tygodnie intensywnego kursu konwersacyjnego

✅ 2-miesięczny dostęp do platformy kursowej z kursami online o wartości ponad 800 zł

✅ webinar “Jak uczyć się języka naprawdę skutecznie”

✅ dostęp do zamkniętej grupy wsparcia i wspólnego czatu

💛 wybierając tę opcję otrzymasz w prezencie jedną konwersacyjną lekcję indywidualną (wartość 120 zł)

TERMIN KURSU MOŻESZ WYBRAĆ PO KLIKNIĘCIU W GUZIK PONIŻEJ

Nie wiesz co wybrać? Masz wątpliwości? Możesz umówić się ze mną na bezpłatną i niezobowiązującą krótką konsultację:

Kursy 2022 odbędą się w 3 turach

I tura:

13.06 – 30.06

 II tura:

18.07 – 4.08

III tura:

15.08 – 1.09

W każdej turze spotykamy się online przez 3 tygodnie od poniedziałku do czwartku.

FAQ

Częste pytania i odpowiedzi

Czy muszę być na specyficznym poziomie z angielskiego aby dołączyć do kursu?

Kurs jest dedykowany przede wszystkim osobom, które czują dużą blokadę przed mówieniem po angielsku – zacinają się, nie wiedzą co powiedzieć, czują, że zapomnają słów albo boją się popełniania błędów, bo nie są pewnie jakich form i konstrukcji używać. Takie problemy mogą wystąpić na różnych poziomach, choć z doświadczenia wiem, że najwięcej osób z taką blokadą jest na poziomie A2/B1.

Jeśli jednak czujesz, że Twój poziom jest inny, lub nie masz pewności na jakim jesteś poziomie – spokojnie! Przed rozpoczęciem każdy uczestnik może wypełnić krótki test poziomujący, a nawet umówić się na krótką bezpłatną konsultację, na której wspólnie sprawdzimy poziom.

Co ważne, w trakcie kursu każde nasz spotkanie konwersacyjne będzie w pełni dopasowane do poziomu, potrzeb i możliwości uczniów uczestniczących w danym spotkaniu.

Czy muszę uczestniczyć we wszystkich lekcjach?

Nie musisz! Główna idea tego kursu jest taka, aby dać Ci elastyczność i pozwolić Ci dopasować terminy lekcji do swoich możliwości i preferencji. Dlatego spotkania są organizowane codziennie od poniedziałku do czwartku, ale Ty możesz chodzić na nie w te dni, które chcesz. Możesz przyjść raz lub dwa razy w tygodniu, lub możesz też pojawiać się na wszystkich organizowanych spotkaniach – to zależy od Ciebie!

Czy mogę uczestniczyć zarówno w lekcjach porannych jak i wieczornych?

Zapisując się na ten kurs możesz wybrać jedną z 3 opcji: wstęp na wszystkie zajęcia poranne (MORNING PASS), wstęp na wszystkie zajęcia popołudniowo-wieczorne (EVENING PASS) i wstęp na wszystkie zajęcia, zarówno poranne jak i wieczorne (FULL PASS). Wybierając pierwsze dwie opcje uzyskasz wstęp wolny na wszystkie zajęcia organizowane o preferowanej przez Ciebie porze dnia, natomiast wybierając opcję FULL PASS uzyskasz wstęp do wszystkich zajęć – zarówno porannych jak i wieczornych – w trakcie trwania kursu i możesz chodzić na te zajęcia, na które masz ochotę:)

W jaki sposób uzyskam dostęp do lekcji konwersacyjnych?

Lekcje konwersacyjne odbywają się online na platformie Zoom. Uczestnicy kursu otrzymają na adres mailowy linki do wszystkich organizowanych w trakcie kursu spotkań. Korzystanie z platformy Zoom jest dla Ciebie darmowe i nie musisz ponosić żadnych dodatkowych opłat związanych z korzystaniem z tego komunikatora.

W jaki sposób otrzymam dostęp do platformy kursowej?

Po zapisaniu się na kurs otrzymasz maila z dostępem do platformy kursowej online, na której znajdziesz lekcje video i zadania z kursu Opanuj czasy angielskie, lekcje video z kursu Gramatyczny Masterclass oraz dostęp do zadań z kursu Wyczyść swój angielski z błędów. Otrzymasz też swoją kopię ebooka Jak pokonać lęk przed mówieniem po angielsku oraz ebooka Wyczyść swój angielski z błędów – 38 minilekcji opartych na najczęstszych błędach.

Dostęp do platformy kursowej online będzie aktywny od dnia rozpoczęcia kursu przez dwa miesiące.

Czy mogę otrzymać fakturę?

Oczywiście! Jeśli chcesz otrzymać fakturę, napisz dane do faktury przy zakupie kursu lub wyślij je mailowo z prośbą o wystawienie faktury na adres: paola@paolamenin.com

A co jeśli kurs okaże się dla mnie za trudny lub za łatwy?

W trakcie trwania kursu i na każdym spotkaniu będę starać się dobierać zadania konwersacyjne i tematy do poziomu, potrzeb i preferencji uczniów, stale zbierając od uczestników feedback aby każdy mógł czuć się na kursie dobrze i jednocześnie jak najlepiej na nim skorzystać. Jeśli jednak mimo wszystko w trakcie kursu poczujesz, że lekcje są dla Ciebie za łatwe lub za trudne, możesz mi to zakomunikować i wspólnie poszukamy najlepszego rozwiązania tej sytuacji (może być nim na przykład lepsze dopasowanie materiałów, zmiana grupy lub kursu na inny, spotkanie indywidualne etc). Z całą pewnością znajdziemy wtedy rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najlepsze!

English with Paola, lekcje indywidualne angielskiego online

Masz wątpliwości?

Napisz do mnie na adres paola@paolamenin.com lub umów się na bezpłatną i niezobowiązującą konsultację online

Umów się na bezpłatną konsultację