fbpx

WYCZYŚĆ SWÓJ ANGIELSKI Z BŁĘDÓW 

W 10 MINUT DZIENNIE!

NOWY WYJĄTKOWY KURS ANGIELSKIEGO ONLINE

Chcesz szybko poprawić swój angielski, ale nie masz czasu na pełny kurs językowy?

Chcesz uczyć się angielskiego systematycznie i skutecznie z kursem dopasowanym w 100% do Twojego planu dnia?

Chcesz uczyć się przyjemnie i wreszcie nabrać motywacji do nauki języka?

ZNIŻKA NA KURSY ZNIKA ZA:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

ZACZNIJ UCZYĆ SIĘ SKUTECZNIE W TYLKO 10 MINUT DZIENNIE – GDZIE CHCESZ I KIEDY CHCESZ! TO KURS ANGIELSKIEGO NA TWOICH ZASADACH:)

Nazywam się Paola Menin i od lat uczę dorosłych jak komunikować się po angielsku swobodnie i naturalnie.

Pokazuję moim uczniom, że angielskiego można się uczyć w każdym wieku i w każdej sytuacji życiowej – bez stresu, bez lęku i bez frustracji, nawet jeśli masz na to tylko 10 minut dziennie! 

Udowadniam, że można przełamać lęk przed mówieniem po angielsku już na pierwszej lekcji i naprawdę znacząco podnieść swój poziom dzięki efektywnej strategii nauki, odpowiednim materiałom i wsparciu specjalisty.

To dlatego mam na koncie kilkadziesiąt udanych długoterminowych współprac indywidualnych, a w moich cyklicznych kursach online wzięło udział już ponad 2000 osób!

 

 

30-DNIOWY KURS ANGIELSKIEGO ONLINE „Wyczyść swój angielski z błędów w 10 minut dziennie !”  start: 17.02.20

Wyjątkowy kurs dla tych, którzy szukają skutecznego sposobu, by uczyć się angielskiego systematycznie i przyjemnie w zaledwie 10 minut dziennie.

Idealny program dla osób mających mało czasu na co dzień i problem ze zmotywowaniem się do systematycznej nauki angielskiego, ale wciąż chciałyby uczyć się skutecznie, opanować gramatykę i przestać popełniać błędy. 

W tym kursie efekty odniesiesz już po pierwszym tygodniu nauki – potwierdzili to moi kursanci!

Możesz przedłużyć swoje uczestnictwo na kolejny miesiąc w tej samej cenie!

Dwa poziomy do wyboru: B1-B2 i B2-C1

za 69,00 pln  89,00  do 10.02.2020

5 interaktywnych zadań tygodniowo prosto na Twoją skrzynkę przez cały miesiąc

Tak jak w każdej wersji programu subskrypcyjnego, będziesz otrzymywać ode mnie zadania prosto na maila, aby móc uczyć się systematycznie każdego dnia

Z

Interaktywne testy sprawdzające

Pod koniec każdego tygodnia otrzymasz krótki test sprawdzający wiedzę z całego tygodnia, a po miesiącu – test miesięczny.

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku z dodatkowymi zadaniami

Razem z kursem otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy kursowej na Facebooku, gdzie pojawią się dodatkowe zadania.

Dostęp do wszystkich materiałów otrzymujesz na zawsze

Do materiałów możesz wracać przez cały czas kiedy chcesz – dostęp do nich nie wygasa nigdy.

UWAGA – LIMIT MIEJSC!

MIESIĘCZNY PROGRAM GRUPOWY VIP 

start: 24.02.20

 

  • Łączna wartość wszystkich materiałów w tym pakiecie to ponad 900,00 pln – to wszystko otrzymujesz do 10 lutego za 329,00 zł

To specjalny PROGRAM GRUPOWY,  w którym oprócz dostępu do miesięcznego kursu angielskiego online i do kursów gramatycznych, otrzymujesz dostęp do specjalnej zamkniętej grupy z ograniczoną liczbą osób, w której pracujemy wspólnie przez cały miesiąc.

Wyjątkowym elementem tego programu jest moje bliskie wsparcie – zadaję Ci prace, sprawdzam Twoje zadania, monitoruję Twoje postępy i przekazuję Ci mój feedback. Raz w miesiącu dla chętnych dostępna jest możliwość spotkania online,w którym wspólnie ćwiczymy na żywo (dla chętnych jest również możliwość dokupienia indywidualnej konsultacji).

za 329,00 pln  489,00  do 10.02.2020

Praca w zamkniętej grupie z ograniczoną liczbą osób

Spotkanie online raz w miesiącu w małej grupie (lub możliwość dokupienia konsultacji indywidualnej)

5 interaktywnych zadań tygodniowo prosto na Twoją skrzynkę

5 dni w tygodniu  będziesz otrzymywać ode mnie zadania prosto na maila, aby móc uczyć się systematycznie każdego dnia

Dostęp do dodatkowych zadań i quizów na Instagramie (ukryte konto)

Dostęp do wszystkich materiałów otrzymujesz na zawsze

Do materiałów możesz wracać przez cały czas kiedy chcesz – dostęp do nich nie wygasa nigdy.

Dostęp do pełnego kursu "Uporządkuj gramatykę - Jak stosować czasy angielskie (cz.I)" (wartość 189,00 zł)

Dostęp do pełnego kursu „Uporządkuj gramatykę – Jak stosować czasy angielskie (cz. I), z materiałami video, prezentacjami pdf i zadaniami do pobrania oraz quizami i testami końcowymi.

W tym programie współpracuję z Tobą blisko przez cały miesiąc

Dostęp do moich ekskluzywnych szkoleń z angielskiego niedostępnych nigdzie indziej

BONUS: 4-modułowe szkolenie z gramatyki angielskiej (wartość ponad 200,00 zł)

Z

Interaktywne testy sprawdzające

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

ZNIŻKA ZNIKA ZA:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

CO O MOICH KURSACH MÓWIĄ UCZESTNICY?

Agnieszka Sobieska, uczestniczka kursów: Wyczyść swój angielski w 14 dni i Opanuj najbardziej praktyczne PHRASAL VERBS

„Jeszcze nigdy przez tak długi czas nie uczyłam się systematycznie! Najczęściej 3 dnia brakowało mi już motywacji, bo za dużo narzucalam sobie materiału. Nie mam kompletnie czasu jako mama rocznego synka, próbujaca jednocześnie skończyć doktorat wieczorami… Do głowy by mi nie przyszło, że uda mi się popracować jeszcze nad językiem! Jestem niesamowicie zadowolona, że  znalazłam ten kurs i na pewno będę zainteresowana przyszłymi kursami  Sposób nauki, który wymyśliła Paola po prostu działa!! Polecam zabieganym mamom!”

Dorota Chamera, uczestniczka kursu "Wyczyść swój angielski z popularnych błędów w 7 dni"

Bardzo podobał mi się kurs. Metoda kilku minut dziennie jest super. Interaktywne ćwiczenia, różne platformy jak email, Instagram czy gra na telefon zaciekawiły mnie i sprawiły, że nie mogłam się doczekać następnego dnia. Super,  dziekuję bardzo i proszę o wiecej!

Paulina Żelazko, uczestniczka kursów: Wyczyść swój angielski w 14 dni i Opanuj najbardziej praktyczne PHRASAL VERBS

„Kurs jest niesamowity. Codziennie robię porcję zadań, bo zajmuje to naprawdę tylko chwilę. Mimo że mam problem z systematycznością, to tym razem idzie mi świetnie. Zwykle jak wstaję, to mail już czeka. Jak biorę telefon w wolnej chwili do ręki, to zadanie gotowe.”

Magdalena Poleska, uczestniczka kursów: Wyczyść swój angielski w 14 dni i Opanuj najbardziej praktyczne PHRASAL VERBS

Internetowe kursy stworzone przez Paolę są świetną alternatywą dla osób, które nie mają za dużo czasu na naukę. Wiedza podana w przystępny sposób i w małych dawkach sama wchodzi do głowy. Jestem zachwycona i polecam!

 

Magda Kociszewska, uczestniczka kursu "Wyczyść swój angielski z popularnych błędów w 7 dni"

Podobają mi się tego typu powtórki. Fajny jest sposób, w jaki Paola tłumaczy zasady użycia np. czasu lub jakiegoś wyrażenia. Wydaje mi się jasny, przejrzysty, poparty przykładami. Od wielu lat chodzę na angielski, ale zawsze kuleję z gramatyką, a taki sposób powtarzania mi odpowiada. Raz jedno zagadnienie, raz drugie, po troszeczku coś sobie przypominam albo uzupełniam bez natłoku materiału. Jest to przyjemny sposób nauki.

Co wyróżnia moje programy do nauki angielskiego?

Dopasowujesz plan i tryb  nauki do siebie: możesz korzystać z materiałów o dowolnej porze i w dowolnym miejscu. Dodatkowo, otrzymujesz do nich dostęp na zawsze, więc zawsze możesz do nich wracać.

Kurs pomaga ćwiczyć systematyczność: materiały są rozplanowane na krótkie sesje nauki i wysyłane do Ciebie w odstępach czasowych, dzięki czemu łatwiej Ci o nich pamiętać i wykonywać je regularnie.

Kurs jest przyjemny! Potwierdziło to wielu uczestników i uczestniczek moich kursów online. Zadania zamieszczane w formie quizów i testów, gry i wszystkie pozostałe materiały opracowane są w taki sposób, by nauka była ciekawa i przyjemna. 

w

Uczestnicy programu rozszerzonego i programu grupowego mają możliwość konsultacji ze mną (lektorką), dzięki czemu wszystkie Twoje wątpliwości i pytania będą mogły zostać wyjaśnione.

Kurs jest praktyczny. Oznacza to, że od razu będziesz mieć okazję przećwiczyć wszystko w praktyce dzięki odpowiednio dobranym aktywnościom i zadaniom.

CZĘSTE PYTANIA I ODPOWIEDZI

 Czy będę potrzebować dużej ilości czasu żeby przerobić materiały?

 Tak naprawdę to zależy od Ciebie ile przeznaczysz czasu na naukę. W PROGRAMIE STANDARD minimum czasu na naukę by osiągnąć efekty to 10 minut dziennie. W pozostałych dwóch programach otrzymasz większą ilość zadań, które oczywiście będą wymagały od Ciebie większego zaangażowania i czasu. Pamiętaj jednak, że każdy z programów jest elastyczny i to Ty decydujesz ile czasu przeznaczysz na naukę i kiedy będziesz przerabiać materiały.

 

Czy mogę przerabiać materiały z kursu o dowolnej porze?

Tak. Będziesz otrzymywać ode mnie materiały na maila, dzięki czemu możesz wybrać kiedy i gdzie chcesz się uczyć. W programie grupowym istnieje opcja spotkania online w małej grupie dla chętnych, której termin ustalony zostanie wspólnie z uczestnikami.

Czy kurs jest odpowiedni dla osób, które zaczynają naukę angielskiego od zera?

Nie. Niestety kurs nie jest przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z angielskim. 

Jeśli zaczynasz od zera i masz ochotę wziąć udział w podobnym do tego kursie online, napisz do mnie (paola@paolamenin.com). Istnieje szansa, że przy dużej ilości takich zgłoszeń, stworzę kurs dostosowany do potrzeb osób na poziomie podstawowym.

Czy kurs będzie przydatny również dla osób, które są na wyższym poziomie?

Kurs stworzony jest przede wszystkim dla osób, które pomimo tego, że potrafią komunikować się w języku angielskim i przerobiły część tematów gramatycznych, wciąż nie czują się pewnie i popełniają błędy. Z doświadczenia wiem, że osoby na wyższych poziomach mają często podobne „luki” i tendencje do podobnych błędów. Nie jestem jednak w stanie zagwarantować, że kurs będzie idealnie dopasowany do Twojego aktualnego poziomu. Dlatego jeśli masz spore wątpliwości, skontaktuj się ze mną osobiście (paola@paolamenin.com). Postaram się zweryfikować czy kurs faktycznie jest Ci potrzebny i pomóc Ci podjąć najlepszą dla Ciebie decyzję.

Mam duży problem z systematycznością w nauce angielskiego. Czy mimo to dam radę przerobić kurs?

Kurs zaplanowany jest tak, by wspomagać systematyczność w nauce. Między innymi dlatego będziesz otrzymywać po kolei ode mnie konkretne materiały i zadania na maila. Oczywiście, nie jestem w stanie kontrolować tego, czy uczysz się systematycznie, a systematyczna nauka jest zawsze bardzo ważna w osiągnięciu zadowalających efektów. Jeśli masz problemy z regularną nauką, ten kurs powinien Ci w tym pomóc, ale Twój własny wkład jest tu oczywiście decydujący.

A co jeśli kupię kurs i okaże się dla mnie zbyt łatwy?

 Kurs nie jest przeznaczony dla osób na bardzo zaawansowanym poziomie. 

Kurs jest stworzony w taki sposób, by obejmował dużą ilość zagadnień na kilku różnych poziomach (także w zależności od poziomu programu, który wybierzesz). Jeśli jednak otrzymam od uczestników sygnał, że omawiane tematy są zbyt łatwe, istnieje możliwość dostarczenia dodatkowych materiałów na wyższym poziomie lub dostosowania ich do potrzeb uczestników.

Czy mogę otrzymać fakturę za zakup kursu?

Tak. Skontaktuj się ze mną aby podać dane do faktury i otrzymać ją drogą elektroniczną: paola@paolamenin.com

Czy mogę dokonać zwrotu kursu online po jego zakupie?

Zgodnie z obowiązującym prawem,  po uzyskaniu dostępu do materiałów nie można dokonać zwrotu produktów online. Korzystając z dostarczonych do Ciebie materiałów rezygnujesz zatem z możliwości zwrotu zakupu produktu. Jeśli jednak wystąpi problem z kursem, kupujący może zawsze złożyć reklamację na wskazany adres: paola@paolamenin.com. Więcej informacji znajdziesz w zakładce „Regulamin„.

 

Skorzystaj ze zniżki i dołącz do miesięcznego kursu angielskiego za jedyne 69.00zł!

Wolisz moje bliskie wsparcie przez cały miesiąc i dostęp do ekskluzywnych kursów gramatycznych i szkoleń w mniejszej grupie? Dołącz do programu grupowego VIP! UWAGA – zostały ostatnie miejsca!