fbpx

DARMOWY MINI-KURS ANGIELSKIEGO ONLINE

 Wyczyść swój angielski z najbardziej popularnych błędów w 7 dni! START: 27 STYCZNIA

.

*Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail na wskazany adres i przetwarzanie tych danych przeze mnie (Paola Menin – Kreatywne Lekcje Angielskiego). Twoje dane są u mnie bezpieczne i nigdy nie dzielę się nimi z osobami trzecimi. Możesz wypisać się w każdej chwili. Zobacz Politykę prywatności

tylko 5 minut dziennie nauki!

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

– uczysz się angielskiego już długo, ale czujesz, że wciąż Twój poziom stoi w miejscu

– masz problemy z motywacją i systematycznością

– lubisz uczyć się w sposób elastyczny

– masz 5 – 10 minut dziennie na naukę angielskiego

– chcesz poznać alternatywną, skuteczną i przyjemną metodę nauki angielskiego online

Co znajdziesz na mini-kursie?

– praktyczne interaktywne zadania wysyłane na Twojego maila

– dostęp do zadań w zamkniętej grupie na Facebooku

– interaktywne quizy na Instagramie przez 7 dni

– końcowy test sprawdzający wiedzę

– możliwość konsultacji online z lektorką przez tydzień kursu!

.

*Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail na wskazany adres. Twoje dane są u mnie bezpieczne i nigdy nie dzielę się nimi z osobami trzecimi. Możesz wypisac się w każdej chwili.

Nazywam się Paola i od wielu lat pokazuję dorosłym, jak uczyć się angielskiego skutecznie, przyjemnie i bez stresu, nawet wtedy, gdy nie mamy na to zbyt wiele czasu.

 

Mam na koncie kilkadziesiąt udanych długoterminowych współprac indywidualnych, a w moich kursach online i wyzwaniach wzięło udział już ponad 700 osób!

CO O MOICH KURSACH i materiałach MÓWIĄ UCZESTNICY?

Agnieszka Sobieska, uczestniczka kursów: Wyczyść swój angielski w 14 dni i Opanuj najbardziej praktyczne PHRASAL VERBS

„Jeszcze nigdy przez tak długi czas nie uczyłam się systematycznie! Najczęściej 3 dnia brakowało mi już motywacji, bo za dużo narzucalam sobie materiału. Nie mam kompletnie czasu jako mama rocznego synka, próbujaca jednocześnie skończyć doktorat wieczorami… Do głowy by mi nie przyszło, że uda mi się popracować jeszcze nad językiem! Jestem niesamowicie zadowolona, że  znalazłam ten kurs i na pewno będę zainteresowana przyszłymi kursami  Sposób nauki, który wymyśliła Paola po prostu działa!! Polecam zabieganym mamom!”

Dorota Chamera, uczestniczka kursu "Wyczyść swój angielski z popularnych błędów w 7 dni"

Bardzo podobał mi się kurs. Metoda kilku minut dziennie jest super. Interaktywne ćwiczenia, różne platformy jak email, Instagram czy gra na telefon zaciekawiły mnie i sprawiły, że nie mogłam się doczekać następnego dnia. Super,  dziekuję bardzo i proszę o wiecej!

Paulina Żelazko, uczestniczka kursów: Wyczyść swój angielski w 14 dni i Opanuj najbardziej praktyczne PHRASAL VERBS

„Kurs jest niesamowity. Codziennie robię porcję zadań, bo zajmuje to naprawdę tylko chwilę. Mimo że mam problem z systematycznością, to tym razem idzie mi świetnie. Zwykle jak wstaję, to mail już czeka. Jak biorę telefon w wolnej chwili do ręki, to zadanie gotowe.”

Magdalena Poleska, uczestniczka kursów: Wyczyść swój angielski w 14 dni i Opanuj najbardziej praktyczne PHRASAL VERBS

Internetowe kursy stworzone przez Paolę są świetną alternatywą dla osób, które nie mają za dużo czasu na naukę. Wiedza podana w przystępny sposób i w małych dawkach sama wchodzi do głowy. Jestem zachwycona i polecam!

 

Magda Kociszewska, uczestniczka kursu "Wyczyść swój angielski z popularnych błędów w 7 dni"

Podobają mi się tego typu powtórki. Fajny jest sposób, w jaki Paola tłumaczy zasady użycia np. czasu lub jakiegoś wyrażenia. Wydaje mi się jasny, przejrzysty, poparty przykładami. Od wielu lat chodzę na angielski, ale zawsze kuleję z gramatyką, a taki sposób powtarzania mi odpowiada. Raz jedno zagadnienie, raz drugie, po troszeczku coś sobie przypominam albo uzupełniam bez natłoku materiału. Jest to przyjemny sposób nauki.