fbpx
6 najczęstszych błędów na poziomie B2 w angielskim, darmowy mini workbook

Zapisz się na listę oczekujących na kurs Wyczyść swój angielski z błędów i pobierz prezent!

Mini workbook 6 najczęstszych błędów popełnianych na poziomie B2

.

Klikając w guzik wyrażasz zgodę na otrzymywanie ode mnie wiadomości na podany adres e-mail. Spokojnie, nie wysyłam SPAMU, a Twoje dane są u mnie bezpieczne. W każdej chwili możesz wypisać się z mojej listy.

Dlaczego warto dołączyć do listy oczekujących na kurs Wyczyść swój angielski z błędów już teraz?

Osoby na liście oczekujących jako pierwsze otrzymają informację o otwarciu zapisów i specjalnych zniżkach i bonusach!

OPANUJESZ NAJWAŻNIEJSZE TEMATY GRAMATYCZNE I NAUCZYSZ SIĘ MOWIĆ BEZBŁĘDNIE

Dzięki mojej metodzie COMMON MISTAKES na kursie Wyczyść swój angielski z błędów w zaledwie kilka tygodni nauczysz się jak nie popełniać najbardziej popularnych błędów w angielskim, a dzięki temu mowić płynnie i bezbłędnie.

ZWIĘKSZYSZ PEWNOŚĆ SIEBIE W ANGIELSKIM

Dzięki opanowaniu wielu istotnych tematów gramatycznych nabierzesz dużo większej pewności siebie w angielskim, dowiesz się jak konstruować poprawnie różne wypowiedzi, a dzięki temu będziesz czuć się pewniej i unikniesz „zacinania się” i blokady językowej wynikającej z lęku przed popełnianiem błędów.

}

BĘDZIESZ UCZYĆ SIĘ SYSTEMATYCZNIE - TYLKO 10 MINUT DZIENNIE!

W tym kursie odniesiesz widoczne efekty nawet jeśli masz tylko 10 minut dziennie na naukę! Dzięki specjalnie opracowanej przeze mnie metodzie, w łatwy, przyjemny i niezwykle skuteczny sposób szybko odniesiesz widoczne efekty w nauce angielskiego.

Kim jestem?

Nazywam się Paola Menin i od lat pomagam dorosłym osobom nabrać pewności siebie w angielskim tak, by mogły mówić w tym języku swobodnie i spełniać swoje marzenia. 

Zajmuję się nie tylko nauczaniem angielskiego, ale i psychologią nauki języków obcych, dzięki czemu tworzę naprawdę skuteczne materiały i opracowuję wyjątkowe strategie nauki angielskiego, które pomogą Ci osiągnąć Twój cel.

Dzięki swojej skuteczności mam na koncie kilkadziesiąt udanych długoterminowych współprac indywidualnych, a w moich cyklicznych kursach online wzięło udział już ponad 3000 osób!

 

English with Paola, Paola Menin

Copyright: Paola Menin – Polityka Prywatności