fbpx

 WYCZYŚĆ SWÓJ ANGIELSKI Z BŁĘDÓW W 10 MINUT DZIENNIE!

– KURS ANGIELSKIEGO ONLINE

UCZ SIĘ ANGIELSKIEGO SYSTEMATYCZNIE GDZIE CHCESZ I KIEDY CHCESZ I PRZESTAŃ POPEŁNIAĆ BŁĘDY. TO KURS ANGIELSKIEGO NA TWOICH ZASADACH – TYLKO 10 MINUT DZIENNIE!

dwa poziomy do wyboru: B1-B2 i B2-C1

START: 17.02.20

TYLKO 89,00 PLN

ZAPISY NA TEN KURS ZAMYKAJĄ SIĘ ZA

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Nazywam się Paola Menin i od lat uczę dorosłych jak komunikować się po angielsku swobodnie i naturalnie oraz jak uczyć się języka efektywnie i systematycznie.

W swoich kursach online udowadniam, że można uczyć się angielskiego skutecznie i przyjemnie, nawet wtedy, gdy mamy na to tylko kilka minut dziennie. Pokazuję też, że naprawdę można  uczyć się systematycznie i dzięki temu odnosić fantastyczne rezultaty – nawet jeśli do tej pory nam to nie wychodziło!

Moją specjalnością jest “czyszczenie angielskiego z błędów” i pomaganie uczniom w pokonaniu lęku przed mówieniem po angielsku.

 Mam na koncie kilkadziesiąt udanych długoterminowych współprac indywidualnych, a w moich cyklicznych kursach online wzięło udział już ponad 2000 osób!

Uczysz się angielskiego od lat, ale wciąż czujesz, że popełniasz błędy? Nie wiesz, jak uczyć się systematycznie i ciągle odkładasz naukę na później? Masz gramatyczny chaos w głowie i nie wiesz jak go uporządkować? Nie masz czasu na pełny kurs angielskiego w szkole językowej, ale wciąż bardzo mocno zależy Ci na podniesieniu poziomu angielskiego w łatwy, bezstresowy i skuteczny sposób?

Znam ten problem i rozumiem Twoje potrzeby. Dlatego ten kurs stworzyłam właśnie dla takich osób, jak Ty!

 

TEN KURS JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

N

nie masz czasu na pełny kurs językowy, ale wciąż chcesz podnieść skutecznie swój poziom angielskiego

N

chcesz uczyć się angielskiego systematycznie, ale nie wiesz jak wdrożyć regularną naukę w codzienne życie

N

czujesz, że mimo wcześniejszej nauki angielskiego, wciąż popełniasz błędy 

N

masz gramatyczny chaos w głowie i chcesz go wreszcie poukładać

N

chcesz zacząć pracować nad swoim angielskim codziennie przez 10 minut i sprawdzać regularnie swoje postępy

CO ZAWIERA KURS?

5 interaktywnych zadań w tygodniu prosto na Twoją skrzynkę

Przez cały miesiąc będziesz otrzymywać ode mnie zadania prosto na maila, aby móc uczyć się systematycznie każdego dnia

Z

Interaktywne testy sprawdzające

Pod koniec każdego tygodnia otrzymasz krótki test sprawdzający wiedzę z całego tygodnia, a po miesiącu – test miesięczny.

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku z dodatkowymi zadaniami

Razem z kursem otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy kursowej na Facebooku, gdzie pojawią się dodatkowe zadania, które pomogą Ci powtórzyć i skutecznie utrwalić materiał

Dostęp do wszystkich materiałów otrzymujesz na zawsze

Do materiałów możesz wracać przez cały czas kiedy chcesz – dostęp do nich nie wygasa nigdy.

TYLKO 89,00 PLN 

ZAPISY NA TEN KURS ZAMYKAJĄ SIĘ ZA

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

CO O MOICH KURSACH i materiałach MÓWIĄ UCZESTNICY?

Agnieszka Sobieska, uczestniczka kursów: Wyczyść swój angielski w 14 dni i Opanuj najbardziej praktyczne PHRASAL VERBS

“Jeszcze nigdy przez tak długi czas nie uczyłam się systematycznie! Najczęściej 3 dnia brakowało mi już motywacji, bo za dużo narzucalam sobie materiału. Nie mam kompletnie czasu jako mama rocznego synka, próbujaca jednocześnie skończyć doktorat wieczorami… Do głowy by mi nie przyszło, że uda mi się popracować jeszcze nad językiem! Jestem niesamowicie zadowolona, że  znalazłam ten kurs i na pewno będę zainteresowana przyszłymi kursami. Sposób nauki, który wymyśliła Paola po prostu działa!! Polecam zabieganym mamom!”

Dorota Chamera, uczestniczka kursu "Wyczyść swój angielski z popularnych błędów w 7 dni"

Bardzo podobał mi się kurs. Metoda kilku minut dziennie jest super. Interaktywne ćwiczenia, różne platformy jak email, Instagram czy gra na telefon zaciekawiły mnie i sprawiły, że nie mogłam się doczekać następnego dnia. Super,  dziekuję bardzo i proszę o wiecej!

Paulina Żelazko, uczestniczka kursów: Wyczyść swój angielski w 14 dni i Opanuj najbardziej praktyczne PHRASAL VERBS

“Kurs jest niesamowity. Codziennie robię porcję zadań, bo zajmuje to naprawdę tylko chwilę. Mimo że mam problem z systematycznością, to tym razem idzie mi świetnie. Zwykle jak wstaję, to mail już czeka. Jak biorę telefon w wolnej chwili do ręki, to zadanie gotowe.”

Magdalena Poleska, uczestniczka kursów: Wyczyść swój angielski w 14 dni i Opanuj najbardziej praktyczne PHRASAL VERBS

Internetowe kursy stworzone przez Paolę są świetną alternatywą dla osób, które nie mają za dużo czasu na naukę. Wiedza podana w przystępny sposób i w małych dawkach sama wchodzi do głowy. Jestem zachwycona i polecam!

 

Magda Kociszewska, uczestniczka kursu "Wyczyść swój angielski z popularnych błędów w 7 dni"

Podobają mi się tego typu powtórki. Fajny jest sposób, w jaki Paola tłumaczy zasady użycia np. czasu lub jakiegoś wyrażenia. Wydaje mi się jasny, przejrzysty, poparty przykładami. Od wielu lat chodzę na angielski, ale zawsze kuleję z gramatyką, a taki sposób powtarzania mi odpowiada. Raz jedno zagadnienie, raz drugie, po troszeczku coś sobie przypominam albo uzupełniam bez natłoku materiału. Jest to przyjemny sposób nauki.

CZĘSTE PYTANIA I ODPOWIEDZI

 Czy będę potrzebować dużej ilości czasu żeby przerobić materiały?

 Tak naprawdę to zależy od Ciebie ile przeznaczysz czasu na naukę. W PROGRAMIE STANDARD minimum czasu na naukę by osiągnąć efekty to 10 minut dziennie. W pozostałych dwóch programach otrzymasz większą ilość zadań, które oczywiście będą wymagały od Ciebie większego zaangażowania i czasu. Pamiętaj jednak, że każdy z programów jest elastyczny i to Ty decydujesz ile czasu przeznaczysz na naukę i kiedy będziesz przerabiać materiały.

 

Czy muszę uczestniczyć w kursie o konkretnej godzinie?

Nie. Będziesz otrzymywać ode mnie materiały na maila, dzięki czemu możesz wybrać kiedy i gdzie chcesz się uczyć. W programie grupowym istnieje opcja spotkania online w małej grupie dla chętnych, której termin ustalony zostanie wspólnie z uczestnikami.

Czy kurs jest odpowiedni dla osób, które zaczynają naukę angielskiego od zera?

Nie. Niestety kurs nie jest przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z angielskim. 

Jeśli zaczynasz od zera i masz ochotę wziąć udział w podobnym do tego kursie online, napisz do mnie (paola@paolamenin.com). Istnieje szansa, że przy dużej ilości takich zgłoszeń, stworzę kurs dostosowany do potrzeb osób na poziomie podstawowym.

Czy kurs będzie przydatny również dla osób, które są na wyższym poziomie?

Kurs stworzony jest przede wszystkim dla osób, które pomimo tego, że potrafią komunikować się w języku angielskim i przerobiły część tematów gramatycznych, wciąż nie czują się pewnie i popełniają błędy. Z doświadczenia wiem, że osoby na wyższych poziomach mają często podobne “luki” i tendencje do podobnych błędów. Nie jestem jednak w stanie zagwarantować, że kurs będzie idealnie dopasowany do Twojego aktualnego poziomu. Dlatego jeśli masz spore wątpliwości, skontaktuj się ze mną osobiście (paola@paolamenin.com). Postaram się zweryfikować czy kurs faktycznie jest Ci potrzebny i pomóc Ci podjąć najlepszą dla Ciebie decyzję.

Mam duży problem z systematycznością w nauce angielskiego. Czy mimo to dam radę przerobić kurs?

Kurs zaplanowany jest tak, by wspomagać systematyczność w nauce. Między innymi dlatego będziesz otrzymywać po kolei ode mnie konkretne materiały i zadania na maila. Oczywiście, nie jestem w stanie kontrolować tego, czy uczysz się systematycznie, a systematyczna nauka jest zawsze bardzo ważna w osiągnięciu zadowalających efektów. Jeśli masz problemy z regularną nauką, ten kurs powinien Ci w tym pomóc, ale Twój własny wkład jest tu oczywiście decydujący.

A co jeśli kupię kurs i okaże się dla mnie zbyt łatwy?

 Kurs nie jest przeznaczony dla osób na bardzo zaawansowanym poziomie. 

Kurs jest stworzony w taki sposób, by obejmował dużą ilość zagadnień na kilku różnych poziomach (także w zależności od poziomu programu, który wybierzesz). Jeśli jednak otrzymam od uczestników sygnał, że omawiane tematy są zbyt łatwe, istnieje możliwość dostarczenia dodatkowych materiałów na wyższym poziomie lub dostosowania ich do potrzeb uczestników.

Czy mogę otrzymać fakturę za zakup kursu?

Tak. Skontaktuj się ze mną aby podać dane do faktury i otrzymać ją drogą elektroniczną: paola@paolamenin.com

Czy mogę dokonać zwrotu kursu online po jego zakupie?

Zgodnie z obowiązującym prawem,  po uzyskaniu dostępu do materiałów nie można dokonać zwrotu produktów online. Korzystając z dostarczonych do Ciebie materiałów rezygnujesz zatem z możliwości zwrotu zakupu produktu. Jeśli jednak wystąpi problem z kursem, kupujący może zawsze złożyć reklamację na wskazany adres: paola@paolamenin.com. Więcej informacji znajdziesz w zakładce “Regulamin” i w Polityce Prywatności.